לוכד עכברים בידיים!
הדברת כל המזיקים!
הגעה מהירה ללקוח!

הדברת דבורת העץ

הדברה לכל סוגי המזיקים
שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה
ללא נזק וכניסה מהירה לאחר ההדברה!
אחריות מלאה בכתב על מגוון סוגי ההדברה!
מדבירים מוסמכים מטעם המשרד להגנת הסביבה
מעניקים שירות 24/7
שימוש בחומרים המאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה

דבורת עץ אינה מסוכנת לאדם ולא מזיקה לו, אך עלולות לגרום נזק לרכוש עשוי עץ. על מנת להימנע מכך, מוטב לטפל בהן בהקדם. לכן, אם נתקלתם בדבורת עץ, פנו אלינו ואנחנו נדאג לטפל בהן בצורה יסודית ומהירה. יש לנו את הניסיון, הידע והכלים הדרושים לכך.

נתקלתם בדבורת עץ? אנחנו ב"פרפקט הדברות" נשמח לעמוד לרשותכם ולהדביר אותה עבורכם. אנחנו מחזיקים ברשותנו תכשירים וכלים מתאימים לביצוע עבודת הדברה איכותית. אנחנו מבטיחים לכם 100% הצלחה, 100% איכות, 100% אחריות! אנחנו זמינים עבורכם 24/7, כל שעה, כל יום, בכל מועד. אל תהססו, פנו אלינו עוד היום ונגיע אליכם בהקדם!

דבורת עץ נחשבת למזיק שונה מרוב המזיקים שאנחנו נתקלים בהם במהלך עבודתנו, מאחר והיא לא בוחרת להתמסר לכל מקום ולא משפיעה בהכרח על כל אחד. בשונה ממזיקים אחרים, מכרסמים או מעופפים הבוחרים להיכנס לכל מבנה או חצר, אזי דבורת עץ, כפי שניתן להבין מהשם שלה, נמשכת בעיקר אל מקומות המורכבים מעץ. דוגמא, משטחים, פרגולות, דקים, מרפסות ועוד.  שם אנחנו נמצא אותן ושם נידרש לטפל בהן.

חושד שיש לי דבורת עץ בבית אך אדע בוודאות?

ישנם 4 סימנים המבדילים דבורת עץ מדבורים אחרות:

  • גודל – 20-25 מ"מ
  • צבע – כחול שחור. הזכרים הם בעלי צבע בהיר יותר מאשר הנקבות.
  • עוקץ – להבדיל מדבורים זכרים, אין לדבורי עץ עוקץ. לנקבות יש, אך אם הן לא מרגישות מאוימות, הן לא יעקצו.
  • מחייה – בניגוד לדבורים אחרים, דבורת עץ חיה בקבוצה מאוד קטנה, עם מספר מצומצם של דבורות נוספות וביחד עם הגורים שלהן. נמצא אותן בתוך מתקני עץ, לרוב בהיר.

מקומות נוספים בהם ניתן למצוא דבורות עץ:

  • צמחייה – מהווה מקור מזון ושתייה עבורם.
  • עצים חלשים – דבורות עץ נמשכות לעצים שכבר ניזוקו על ידי מזיקים אחרים.
  • מקומות מוארים – הן יעדיפו לשהות באזורים מוארים באור טבעי מהשמש.

דבורת העץ (בשפת העם "דבור") אינה מטרידה ועוקצת גם אם תעבור לידה, היא תעקוץ רק אם הטרדת אותה או חשה מאוימת.

אני לא רואה את הדבורה, האם המדביר ידע למצוא אותה?

בהחלט. לנו יש את הידע בשביל לזהות את הדבורים על פי המראה שלהן וכן על פי סגנון הפעולה. כמו כן, יש לנו את הניסיון על מנת להבין ולזהות איפה הן פועלות וכיצד ניתן להגיע אליהן.

דבורות עץ מקימות קנים ומקיימות אותו לאורך זמן. דרך הפעולה שלנו, היא גם להתמודד עם הקן עצמו וגם להתמודד עם הנזקים שהדבורה גרמה או עלולה לגרום במקומות שונים. לכן אנחנו מקפידים לבחון את האזורים בהם תהיה סבירות גבוהה למצוא דבורות עץ ולאתר את הנזקים שהן עשו. שם אנחנו נפעל בשביל לטפל בהן בצורה הטובה ביותר.

הסכנות שמביאות איתן דבורות עץ – למה בכלל צריך לבצע הדברה?

דבורות עץ, כאמור, אינן מסכנות לאדם ואינן גורמות לו נזק בריאותי. בניגוד לדבורים רגילות, הן אינן עוקצות לעיתים תכופות, אלא רק אם ירגישו מאוימות (הדבורים הזכרים, אינם יכולים לעקוץ כלל, שכן אין להם עוקץ).  מנגד, היא כן מסוכנת לכלבים, בפרט כאלה שמנסים לאכול כל דבר שנמצא בסביבה. הם עלולים לנסות לאכול אותה, וזה עלול לגרום להם לנזק בגרון.

יחד עם זאת, דבורות עץ כן מסוכנת למבנים ומתקנים מעץ. הדבורה יוצרת קן בתוך העץ ומחלישה אותו. לאורך זמן, אם לא מטפלים בבעיה בצורה יסודית, אפשר שהעץ יתחיל להתפורר ואז במכה אחת יהיה אפשר לשבור אותו.

צריך לקחת בחשבון היבט נוסף, יש צורך להשתמש בשירות הדברה איכותי ויסודי, כפי שאנחנו מציעים, מאחר וככל שחולף הזמן והדבורה גורמת נזק לעץ, היא מושכת מזיקים אחרים שניזונים ממנו, וגורמת להם להצטרף לחגיגה ולייצר נזק משמעותי יותר. למשל, טרמיטים.

איך עובד תהליך הדברה?

ישנן גישות שונות בעזרתן אפשר לבצע הדברת דבורת עץ. לפני שאנחנו בוחרים באיזו גישה לנקוט, אנחנו מקפידים לשלוח אליכם צוות מקצועי שיאבחן את המצב ויקבע עד כמה הוא חמור ומה נדרש בשביל לטפל בבעיה. מאוד ייתכן, שנציע לכם לנקוט באמצעים אחרים שאינם בהכרח מחייבים טיפול מצידנו.

הנה 3 דוגמאות כיצד ניתן לטפל בדבורת העץ:

  • פעולה באמצעות חומרי הדברה – זו פעולה שאנחנו פחות ממליצים עליה, מאחר ויש לדבורים תפקיד אקולוגי חשוב. לכן עדיף לא לחסל דבורים באופן כללי ובפרט גם לא דבורות עץ. פתרון זה נכון אך ורק אם הדבורים מהוות איום אמיתי ולא ניתן להזיז את הקן שלהן. בכל מקרה ננסה לעשות את זה בצורה הכי הומאנית שאפשר. אם ניתן להזיז, אז אנחנו נחפש את המלכה ונעביר אותה למקום אחר, וכך הדבורים יעברו ביחד איתה.

דרך נוספת היא להשתמש בפעולת שאיבה הפוגעת בביצים בקן, ומונעת ממנו להתקיים בעתיד.

  • סתימת חורים – הדרך הפופולארית והנכונה ביותר להתמודדות עם דבורות עץ, היא באמצעות סתימת חורים. בכל מקום בו יש חורים שנוצרו על ידן, סותמים אותם באמצעות חומרים שמונעים מהן להיכנס אליהם שנית.
  • צביעה של העץ – דבורות פחות אוהבות עצים שאהבו תהליכי צביעה. לכן מומלץ לצבוע אותם מחדש וכך אפשר להרחיק אותן.

במידה ומדובר מקרה בו דבורים גרמו נזק משמעותי לעץ, לא תהיה ברירה אלא להחליפו ולהשתמש בפתרונות שנועדו למנוע מדבורים להגיע אל העץ החדש.

הדברת דבורת עץ – 100% אחריות של פרפקט הדברות

אם נתקלתם בדבורת עץ, בחצר, גינה, מרפסת או בכל מקום אחר, אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, פרפקט הדברות, עוד היום ולקבל מאיתנו שירות מקצועי ויסודי. אנחנו זמינים עבורכם, 24/7, בכל שעה ובכל מועד. אל תהססו. פנו אלינו עוד היום, ונדאג לספק לכם שירותי הדברה עם 100% הצלחה, 100% איכות, 100% אחריות! אנחנו כאן בשבילכם, תמיד.

הדברת דבורת העץ
הדברת דבורת העץ
מאמרים נוספים בשבילכם:
Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 257 ביקורות
×
js_loader