לוכד עכברים בידיים!
הדברת כל המזיקים!
הגעה מהירה ללקוח!

הדברה באולמות – מדוע חשוב לעשות את זה?

הדברה לכל סוגי המזיקים
שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה
ללא נזק וכניסה מהירה לאחר ההדברה!
אחריות מלאה בכתב על מגוון סוגי ההדברה!
מדבירים מוסמכים מטעם המשרד להגנת הסביבה
מעניקים שירות 24/7
שימוש בחומרים המאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה

שירות הדברה באולמות נועד לאפשר לבעלי המקום לספק שירות בטוח ונקי לכל מי שרוצה לערוך אירוע באולם שלהם. כך הוא יהיה נקי ממזיקים, חרקים ומכרסמים. בשביל שזה יקרה, יש להזמין חברת הדברה מקצועית שתספק לבעלי המקום את השירות הרלוונטי.

 

בעלי אולמות אירועים, אם אתם זקוקים לשירות הדברה מקצועי, זה הזמן ליצור איתנו קשר. אנחנו בחברת פרפקט הדברות, מספקים לכם שירות הדברה באולמות ברמה הגבוהה ביותר. יש לנו את הציוד והתכשירים הנדרשים לכך. אנחנו מבטיחים לכם 100 אחוז איכות, 100 מקצועיות. פנו אלינו עוד וקבלו מאיתנו את כל המידע הרלוונטי והצעת מחיר אטרקטיבית!

 

אולם אירועים מכיל בשעת אירוע, עשרות ומאות אורחים המגיעים לחגוג את האירוע, שירות קייטרינג הדואג לספק מזון לאורחים, ספקים ונותני שירותים מתחומים שונים המשתלבים באירוע. על מנת שהוא יכול לעבור בשלום, צריך לוודא ששום דבר לא יפריע לתהליך הסדיר של האירוע. בראש ובראשונה, שלא יהיו מזיקים או מכרסמים שיופיעו במקום וייצרו בהלה בקרב האורחים ושאר האנשים במקום. בשביל זה אנחנו כאן. לספק לכם שירות הדברה באולמות.

פירוק כוורת צרעות באולם
פירוק כוורת צרעות באולם

מתי צריך לבצע הדברה באולמות?

 

הדברה באולמות צריכה להתבצע במקרים הבאים:

 •       כשחרקים ומכרסמים מסוימים מופיעים במקום חייב לבצע תהליך הדברה מהיר ומיידי.
 •       הדברה מונעת פעם-פעמיים בשנה (לעיתים אף יותר), בשביל להימנע ממצבים של הופעת מזיקים במקום.
 •       על פי דרישת משרד הבריאות. פקחי המשרד מבצעים ביקורות מעת לעת, ומוטב שהמקום יעבור הדברה על מנת שהוא יעמוד בתנאי הפיקוח.
תיקן גרמני
תיקן גרמני

אילו מזיקים ומכרסמים אפשר למצוא באולמות אירועים

 

במהלך השנים גילינו, במסגרת עבודתנו בהדברה שישנה רשימה של מזיקים ומכרסמים ש"אוהבים" לבלות באולמות אירועים, ללא הזמנה כמובן. לרוב אפשר יהיה למצוא אותם במטבח של האולם, אך הם לא מגבילים את עצמם רק לאזור זה. לכן חשוב לבצע הדברה בכל אזור האולם ולא להגביל את הטיפול לשטח מסוים.

מזיקים ומכרסמים נפוצים באולמות אירועים:

עכברים וחולדות–מאחר ובאולמות אירועים הם יכולים למצוא הרבה מזון "חופשי" אזי שהם נהנים לבלות בו. מעבר לכך, קל להם מאוד להסתתר ולהתחבא באולמות אירועים. אנחנו בתור מדבירים מקצועיים, יודעים איפה הם יכולים להסתתר, כיצד לאתר אותם, למשוך החוצה וללכוד אותם.

תיקנים–הם (ג'וקים בשפת העם) אוהבים מאוד אולמות אירועים, בזכות העובדה שיש בהם הרבה מאוד מזון פנוי. אחת הבעיות עם תיקנים באולמות אירועים ובכלל, הם מתרבים מהר ובכמויות גדולות. לכן חשוב להקפיד על הדברה מהירה, בשביל למנוע מזה לקרות.

ברחשים (דרזופיליות), זבובים, ויתושים–גם הם קיימים באולמות אירועים, גם בשטחים סגורים וגם במקומות פתוחים, ישנם סוגי מזון שונים שעלולים למשוך אותם. לכן אנחנו מקפידים לבצע הדברה גם בשטח המקורה וגם בשטח הפתוח.

 

מעבר לכך, אנחנו יכולים למצוא גם קנים של נמלים בשטחי האולם, צרעות, דבורים, וחרקי צמחים שנמשכים לצמחייה שבגן ומתפתחים בה, סמכו עלינו אנחנו יודעים כיצד להתמודד איתם. בגני אירועים שנמצאים בשמורות טבע או סמוכים להן, אפשר למצוא גם זוחלים כמו נחשים. מה שמחייב לפנות ללוכד נחשים המורשה מטעם רשות הטבע והגנים שמתמחה בלכידתם בצורה בטוחה ולא מסכנת חיים.

איפה נמצא חרקים ומכרסמים באולמות אירועים

 

המקום העיקרי בו אנו נוהגים למצוא חרקים ומכרסמים באולמות אירועים הוא המטבח. שם ישנם כל התנאים האופטימליים עבורם:

 •       מזון זמין ופנוי
 •       תנורים ומכשירים שונים אשר מאחוריהם או מתחתיהם הם יכולים להסתתר
 •       הרבה פעמים אפשר למצוא במטבח, סדקים וחורים אליהם ניתן להיכנס מבלי שניתן לאתר אותם (לדוגמא בין הארונות או ברווח שבין הארון לקיר).

כמו כן, אנחנו מוצאים מזיקים ומכרסמים בשירותים, באזורים בהם נהוג לבצע קבלת פנים לאורחים וכאמור גם בשטח הפתוח, קרי הגן.

אך צריך לזכור, המכרסמים והחרקים לא מגבילים את עצמם לשטח מסוים. אם ירצו, אזי שהם יגיעו גם לאזורים אחרים באולם, כולל למקומות בהם נמצאים האורחים. אף אחד לא רוצה לגלות בשלב הטקס או הריקודים, שמכרסם או חרק מסוים מסתובב לו בין הרגליים, זו תהיה עוגמת נפש עבורו, עבור בעלי השמחה, ובוודאי עבור בעלי האולם.

לכן אנחנו ממליצים לפנות אלינו באופן מיידי לבצע הדברה ולשמור על האולם נקי מחרקים וחולדות.

אבי לוכד חולדה פרפקט הדברות
אבי לוכד חולדה פרפקט הדברות

כיצד מבצעים הדברה באולמות אירועים?

 

אנחנו בפרפקט הדברות מבצעים שירותי הדברה באולמות על פי תהליך מסודר וקפדני.

 1. אנחנו נגיע ונלמד את המקום, נכיר אותו היטב, ולבצע הדברה בכל המקומות הרלוונטיים.
 2. אנחנו מקפידים לעשות זאת בשעות ובימים שאין אירועים. אנחנו ממליצים שהמקום יהיה ריק במשך מספר שעות אחרי ההדברה, למען בטיחות המארחים והאורחים.
 3. ההדברה מתבצעת על פי סוג המזיקים והמכרסמים שתוקפים את המקום. אנחנו נשתמש בתכשירי הדברה בטוחים, בין אם זה מלכודות, פיתיונות, ג'לים או חומרים אחרים. אנחנו מקפידים לא להשתמש בחומרים רעילים או חומרים אחרים שעלולים לסכן בני אדם או חיות מחמד.
 4. אנחנו מספקים לבעלי המקום את כל המידע אודות תהליך ההדברה לפני שאנחנו מבצעים אותה וכן דו"ח מלא אחרי שאנחנו מסיימים את התהליך.
 5. כל התהליך מתבצע בשקיפות מלאה. אנחנו דואגים לעקוב אחרי התהליך גם אחרי שהוא מסתיים, לוודא שהבעיה נפתרה ולא חזרה.

 

איך שומרים על אולם אירועים נקי מחרקים ומכרסמים?

 

על מנת שלא תצטרכו להזמין אותנו לעיתים תכופות, עליכם לבצע מספר דברים:

 • חשוב לבצע הדברה מונעת מדי מספר חודשים. זה ימנע מקרים לא נעימים.
 • יש להקפיד על הניקיון של האולם, מטבח, שירותים, אולם, חדרי אירוח ועוד.
 • יש להקפיד לזרוק את הפסולת לעתים תכופות ולא להשאיר אותה במקום.
 • להימנע מלהשאיר מזון פתוח וגלוי, יש להקפיד שכל המזון יהיה מאוחסן היטב בקופסאות נקיות.
 • הקפידו שלא יהיו פתחים וסדקים המהווים מקום מסתור לחרקים ומכרסמים.  

 

אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל מאיתנו הצעת מחיר אטרקטיבית עבור שירות הדברה באולמות. צוות פרפקט הדברות עומד לרשותכם בכל עת. מוכן לענות על כל שאלה, לייעץ ולבצע שירות הדברה, 24/7, עם 100 אחוז איכות, ו-100 אחוז מקצועיות.

הדברה באולמות
הדברה באולמות

המחיר שאנחנו גובים בפרפקט הדברות עבור שירות הדברה באולמות, תלוי בגודל האולם, במזיקים שתרצו להדביר, ובשעות העבודה בהן תרצו שנגיע. אנחנו מבטיחים לכם שאצלנו תוכלו לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית, שקופה ואמינה, שתשקף היטב את סוג ואיכות השירות שיסופק לכם.

היום, בזכות שימוש בחומרי הדברה איכותיים ובטוחים, אנחנו יכולים להבטיח ששעות בודדות אחרי תהליך ההדברה יהיה ניתן לחזור ולהשתמש באולם בצורה סדירה. לכן, מומלץ להזמין אותנו בשעות הלילה, או ימים בהם אין אירועים, וזה לא יפריע לכם כלל.

 

אנחנו מקפידים להשתמש במלכודות מסוגים שונים וכן בפיתיונות במטרה למשוך את המכרסמים החוצה ואז ניתן יהיה ללכוד אותם. התהליך נעשה בצורה מקצועית ומבוקרת. אנו מבטיחים לכם שאיתנו בפרפקט הדברות שתוך זמן קצר, לא יהיו עוד מכרסמים באולם שלכם.

 

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 257 ביקורות
×
js_loader