לוכד עכברים בידיים!
הדברת כל המזיקים!
הגעה מהירה ללקוח!

הדברת מכרסמים בסביבות ידידותיות לחיות מחמד 

הדברה לכל סוגי המזיקים
שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה
ללא נזק וכניסה מהירה לאחר ההדברה!
אחריות מלאה בכתב על מגוון סוגי ההדברה!
מדבירים מוסמכים מטעם המשרד להגנת הסביבה
מעניקים שירות 24/7
שימוש בחומרים המאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה

כלבים וחתולים, נחשבים לחברים טובים שלנו ואנו מעוניינים לספק להם סביבת חיים בטוחה ונעימה. לכן כשמופיע מכרסם בבית, ואנחנו נדרשים לבצע הדברה, אנחנו רוצים לבצע הדברה בטוחה וידידותית שלא תגרום להם שום נזק ותאפשר להם להמשיך וליהנות משגרת החיים שלהם. אם יש לכם חיות מחמד בבית, פנו אלינו וקבלו שירותי הדברת מכרסמים בסביבות ידידותיות לחיות מחמד.  

זקוקים לשירות הדברת מכרסמים בבית או בחצר וחוששים מפגיעה בחיות מחמד? זה הזמן ליצור איתנו קשר ולקבל מאיתנו את כל המידע הרלוונטי ושירות הדברה מקצועי ברמה הגבוהה ביותר ב"פרפקט הדברות" עומדים לרשותכם בכל עת, ומספקים לכם את השירות הטוב ביותר שקיים. זמינות 7\24, בכל מועד, בכל מקום. אל תהססו, פנו אלינו ונגיע אליכם בהקדם. 

כשאנשים פונים אלינו ומזמינים מאיתנו שירות הדברת מכרסמים, אנו מקפידים לברר איתם אם יש להם חיות מחמד בסביבה, וזאת בשביל שנוכל לספק לכם מידע כיצד להכין אותם לתהליך ההדברה, ולא פחות חשוב, בשביל שאנחנו נוכל לדעת כיצד להתכונן ולבצע את התהליך בצורה מסודרת ובטוחה עבורם. 

 

איך הדברת מכרסמים משפיעה על חיות מחמד?

לפני שנסביר כיצד הדברת מכרסמים יכולה להשפיע על חיות מחמד וכיצד צריך להתמודד עם השפעות אלו, חשוב להדגיש שני דברים לגבי יחסי מכרסמים-חיות מחמד, הדברה-חיות מחמד. 

מכרסמים-חיות מחמד: אחד הדברים שעוזרים לאנשים לגלות שיש מכרסמים בבית, היא ההתנהגות של חיית המחמד שלהם. חיות מחמד רבות הופכות להיות מאוד לא רגועות כשהן פוגשות עכברים או חולדות. אפשר לזהות סימני עצבנות לא טבעיים אצלם. התנהגות זו אמורה להדליק נורה אדומה, בפרט אם שמים לב שישנם סימנים נוספים המלמדים על נוכחותם של מכרסמים בבית. לדוגמא, צואה, שתן, סימני כרסום. הכל ביחד, מוכיח שצריך לקרוא לנו בשביל ללכוד אותם. 

חומרי הדברה- חיות מחמד: אחת הסיבות השכיחות ביותר למותן של חיות מחמד או לפחות לנזקים בריאותיים המתגלים אצלן, היא חשיפה לחומרי הדברה רעילים. אחת הדוגמאות לכך, הוא שימוש ברעל עכברים בחצרות, גינות ובמרחבים ציבוריים, זאת מתוך כוונה להדביר את המכרסמים במידה ובעלי חיות המחמד לא קיבלו עדכון על הדברת מכרסמים באזור, יכול הדבר להוביל להרעלת כלבים וחתולים וגרימת נזק בריאותי או חלילה מוות. 

בני אדם, יכולים להימנע מחשיפה לחומרי הדברה, יש להם יכולת לזהות את ריחות התכשירים, לראותם ואף לקבל מידע מוקדם על כך שנעשה שימוש בחומר ועוד. חיות מחמד לא מודעות לכך, ולכן אנחנו צריכים להקפיד ולשמור עליהן. 

פעולת הדברה משפיע על חיות המחמד בשני אופנים העיקריים, קודם כל הסקרנות. פלישה לטריטוריה תסקרן את החיה או לבוא ולבדוק מיידית מי המבקר כשם שנוהגים כלבים, או לבדוק יותר מאוחר כשם שנוהגים חתולים, אך זה עניין קטן, אנחנו יודעים איך להתמודד איתו וזה לא מהווה בעיה. השפעה יותר משמעותית יש לחומרים עצמם. בין אם זה שימוש בחומר ריסוס רעיל, ובין אם זה שימוש בפיתיונות עם רעל ועוד. חיות המחמד מבינות שמשהו השתנה בריח באזור הטריטוריה שלהן ולכן הן יריחו בצורה אגרסיבית את האזור המטופל, תכונה העלולה לפגוע בהן. זה קיים לא רק בחצרות וגנים ציבוריים אלא גם בבתי מגורים, כשמהדביר בוחר להשתמש בחומרים לא ידידותיים לסביבה. 

 

איך בפרפקט הדברות מתמודדים עם זה?

אנחנו ב"פרפקט הדברות" מקפידים לבצע הדברת מכרסמים ומשתמשים בכל כלי ההגנה הקיימים על מנת להבטיח שחיות המחמד שלכם לא תיפגענה. מעבר לציוד מתקדם העומד בכל תקני הבטיחות גם סוג הרעל נבחר בקפידה והוא יהיה הכי מותאם להדברה בטוחה בסביבה עם חיות מחמד.

אנו עושים שימוש באמצעים ובכלים הבאים:

  • מלכודות ותיבות האכלה בעזרתן אנחנו לוכדים את המכרסמים בנקודות מסוימות בבית, נקודות בהן הם נוהגים לשהות. המלכודות אינן אמורות להשפיע על כלבים וחתולים, מאחר והם יודעים לזהות אותן ולא להתקרב אליהן. 
  • פיתיונות אשר עוזרים לנו למשוך את המכרסמים החוצה מאזורי המסתור שלהם, גורמים להם לאכול ואז אנחנו לוכדים אותם. זו שיטה טובה ובטוחה, בפרט בגלל שאנחנו משתמשים בפיתיונות לא רעילים.
  • חומרים ברמת רעילות נמוכה, אם יש צורך להדביר או למשוך החוצה מכרסמים ממקומות נסתרים, אזי שנעשה זאת אך ורק באמצעות חומרים בעלי רעילות נמוכה, על מנת לצמצם כמה שניתן אפשרות להרעלה.

 

גם כשאנחנו פועלים מחוץ למבנה, למשל בחצר או בגינה, שם הרבה פעמים ישנם מכרסמים שונים, אנו מקפידים להשתמש באמצעים וחומרים שלא יגרמו נזק ובוודאי לא ירעילו חיות מחמד. 

שימוש בפיתיונות מורעלים עלול לגרום לתגובת שרשרת, מושג הנקרא "הרעלת משנה" כלומר: פעולת ההדברה גרמה לפגיעה במישהו שלא היה המטרה בני אדם או בעלי חיים ולכן חשוב מאוד להקפיד על כללי הבטיחות וחשוב שיהיה הידע כיצד להשתמש בפיתיונות מורעלים בצורה בטיחותית ומקצועית, אנחנו ב"פרפקט הדברות" עובדים עם תכשירים מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה, בוחנים את השטח ושואלים את כל השאלות הנדרשות בכדי שההדברה תכוון אך ורק למזיק וצמצום הסיכוי להרעלות משנה

 

סיכום

אם אתם מוצאים את עצמכם מתמודדים עם מכרסמים ואתם חוששים מפעולת הדברה, זה הזמן ליצור איתנו קשר ואנחנו נדאג להסביר את הכל ונדביר אותם בצורה מקצועית ובטוחה אנחנו ב"פרפקט הדברות" נשמח להגיע אליכם הביתה, לאפיין את המקום, לנטר אותו ולאתר כל מכרסם, נדאג להדביר ולוודא שלא יישארו מכרסמים באזור. אנחנו עושים את זה בצורה מקצועית, נקייה ואמינה. צרו איתנו קשר עוד היום! 

 

שאלות ותשובות בנושא הדברת מכרסמים בסביבות ידידותיות לחיות מחמד

מאחר ואנחנו משתמשים במלכודות ופיתיונות, אז אין שום סיבה להוציא את חיות המחמד מחוץ לבית מלכתחילה ואפילו בזמן ביצוע ההדברה. גם אם אנחנו בוחרים להשתמש בחומרים מסוימים, הרי שהם ידידותיים לסביבה ואין צורך להוציא אותם מחוץ לבית. זה יתרון נוסף ובולט של שימוש בחומרים אלו ובכך שאתם מזמינים אותנו לבצע אצלכם פעולות הדברה ולכידת מכרסמים.

לא בהכרח. כלבים וחתולים הם לא "חברים" של מכרסמים. עם זאת, חשוב לומר, מכרסמים מגיעים אלינו הביתה, לחצר או לגינה, בגלל שהם מחפשים מקורות מזון. אחד ממקורות שהם נמשכים אליו, הם אוכל של חיות מחמד. מבחינתם אין שום בעיה לאכול את זה. אז אם תשאירו שקים או קופסאות של מזון פתוח, תהיו בטוחים שזה ימשוך אליכם מכרסמים שונים. 

מכרסמים מתמקמים גם בתוך הבית וגם מחוצה לו. בתוך המבנה, הם פעילים: מאחורי מוצרי חשמל, מאחורי רהיטים, בתוך ארגזים, ארונות, במרווחים שבין ארונות המטבח לקיר, סדקים, חורים ועוד.  בחלק מהמקומות חיות מחמד לא מגיעות אליהם, לעומת זאת ישנם מקומות, כמו סדקים וחורים, שחיות מחמד יכולות להיות בסביבתם ואז להיחשף למכרסמים.

כשמדובר על שטחים מחוץ לבית, הרי שמכרסמים רבים נמצאים בתוך יבולים, בתוך צמחים, בעיקר צמחייה ועשבים פרועה, מחילות באדמה שם יכול להיות שחיות מחמד יסתובבו או ישחקו באופן חופשי, ולכן תהיה הרבה יותר חשיפה ואפילו מגע בין חיות מחמד למכרסמים.

 

בהחלט. מכרסמים נושאים איתם חיידקים וזיהומים שיוצרים מחלות ודלקות, לא רק בקרב בני אדם אלא גם בקרב חיות מחמד. זה יכול לבוא לידי ביטוי בנשיכה, שריטה, אך גם דרך צואה ושתן. 

מכרסמים הם טריטוריאליים כמו כלבים וחתולים ולכן כאשר מישהו "זר" מגיע לאזור יכול להיווצר מצב בו הם יילחמו אחד עם השני על מנת לשמור על הטריטוריה וזה יכול להוביל לפציעות ונשיכות.  

כמו כן, השימוש שנעשה ברעלים בשביל להדביר מכרסמים, יכולה לסכן את חיית המחמד, באופן עקיף. 

 

הדברת מכרסמים בסביבות ידידותיות לחיות מחמד 
הדברת מכרסמים בסביבות ידידותיות לחיות מחמד
Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 257 ביקורות
×
js_loader