לוכד עכברים בידיים!
הדברת כל המזיקים!
הגעה מהירה ללקוח!

הדברת מכרסמים והשפעה על איכות החיים בתוך הבית 

הדברה לכל סוגי המזיקים
שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה
ללא נזק וכניסה מהירה לאחר ההדברה!
אחריות מלאה בכתב על מגוון סוגי ההדברה!
מדבירים מוסמכים מטעם המשרד להגנת הסביבה
מעניקים שירות 24/7
שימוש בחומרים המאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה

כשלקוח מזמין שירות הדברת מכרסמים, באופן טבעי הדבר הראשון שהוא חושב עליו זה, איך הוא יכול להיפטר מהמכרסמים אחת ולתמיד. אנחנו בתור מדבירים, חושבים גם על דברים אחרים. למשל, אנחנו חושבים איך פעולת ההדברה לא תפגע באיכות החיים של דיירי הבית ותאפשר להם להמשיך בשגרת חייהם בצורה סדירה. אם אתם רוצים לדעת איך, זה הזמן לפנות אלינו! 

יש לכם מכרסמים בבית? זה הזמן ליצור איתנו קשר ולקבל מאיתנו שירות הדברה מקצועי ויסודי בעזרת חומרים בטוחים ואיכותיים. צוות "פרפקט הדברות" עומד לרשותם בכל עת ומוכן לספק לכם שירותי הדברת מכרסמים בצורה מהירה ויסודית, 100% איכות, 100% הצלחה, 100% אחריות. אנחנו זמינים עבורכם 24/7, בכל עת, בכל מקום, בכל מועד. צרו איתנו קשר ונשמח להגיע אליכם בהקדם! 

 

הדברת מכרסמים נחלקת לשלושה חלקים עיקריים: 

חלק ראשון, איתור וניטור המכרסמים באזורים שונים, זאת על מנת לדעת איפה הם פועלים וכיצד ניתן להתמודד איתם.

חלק שני, שימוש באמצעים, מכשירים ותכשירים, במטרה ללכוד אותם ולמנוע מהם להמשיך ולפגוע בשגרת החיים, במבנה ובתכולתו ואף לסכן את הדיירים המשתמשים במבנה. 

חלק שלישי, מתייחס לכל מה שקשור לבדיקה ופיקוח, בשביל לוודא שאין מכרסמים, אין מחילות ואין פעילות של הלהקה היכולה לצאת החוצה ולהסתובב במבנה. חלק זה גם מתייחס לכל מה שקשור להיבטים של עצות וייעוץ מקצועי ללקוח, במטרה למנוע ממצב כזה לחזור. 

בין לבין, בתוך תהליך העבודה שאנו מספקים ללקוח, הצוות שלנו ב"פרפקט הדברות" פועל שלא יווצר מצב שאנחנו נסכן את הדיירים המשתמשים במקום, בזמן שאנחנו פועלים להדביר וללכוד את המכרסמים. במילים אחרות, אנחנו לא רוצים לפתור בעיה אחת בכך שנייצר בעיה אחרת. לכן אנחנו מקפידים להשתמש באמצעים וחומרים בטוחים להדברת מכרסמים. 

 

הדברת מכרסמים – מדוע יש להשתמש בחומרים ואמצעים ידידותיים לסביבה?

תהליך הדברת מכרסמים צריך להתבצע באמצעות חומרים ואמצעים ידידותיים לסביבה מכמה סיבות:

סיבה ראשונה, חומרים ואמצעים אלו לא מסכנים את דיירי הבית, בין אם מדובר באנשים בוגרים, ילדים ותינוקות ואפילו חיות מחמד. 

כאשר משתמשים ברעלים מסוגים מסוימים להדברת מכרסמים, קיים החשש להרעלת משנה כפי שאנו עדים לכך לפעמים כאשר מבצעים הדברת מכרסמים בשטחים פתוחים או ברחבי העיר

אחת הדוגמאות הטובות לכך, לצערנו אנחנו נתקלים בה לא מעט, כאשר רשויות מקומיות או אפילו גורמים פרטיים מחליטים לפזר רעל עכברים באזורים פתוחים מתוך כוונה להתמודד בעיית עכברים ומכרסמים אחרים, מבלי לחשוב כיצד הרעל יכול להשפיע ולפגוע בחיות מחמד או חתולי רחוב. מה שקורה לעיתים, חיית המחמד נפגעת מהחומר ולא רק המכרסמים שרוצים לפגוע בהם. 

כאן צריך לציין, חולדות ועכברים ניחנו ביכולות אינטליגנציה גבוהות והן מנתחות את האזור בו הן נמצאות ומושפעות מאוד מכל שינוי בסביבה ולכן כל פעולת הדברה צריכה להיות מקצועית ובהתחשבות בהמון גורמים.

סיבה שנייה, חומרים ואמצעים מסוכנים יכולים לגרום נזק סביבתי. חומרים כאלה יכולים לגרום נזק למבנה, נזק לאוויר שנמצא בו, נזק לדיירים המתגוררים ומשתמשים בו. הדברה בחומרים מסוכנים, יכולה להיות מטרד סביבתי יותר מאשר כלי אמיתי שיכול לעזור ולפתור את הבעיה. 

סיבה שלישית, בסוף המטרה שלנו כמדבירים היא לא רק להדביר מכרסמים אלא גם לאפשר לדיירי הבית ליהנות משגרת יום סדירה מבלי שירגישו אי נוחות או שתהליך העבודה והחומרים בהם אנחנו משתמשים, ישפיעו עליהם. לכן אנחנו צריכים לקחת בחשבון לא רק הצורך לפתור בעיה נקודתית אלא להסתכל על התמונה הרחבה, לאורך זמן. 

 

איך חומרים ואמצעים ידידותיים לסביבה יכולים לעזור?

כשאנחנו ניגשים לבצע תהליך הדברת מכרסמים בבית, אנחנו מקפידים על שימוש בכמה אמצעים:

 

האמצעים הראשונים אין בהם שום סכנה לאדם (אלא אם הוא בוחר לגשת אליהם ולשחק איתם…). אילו אמצעים שיכולים לשרת אותנו בתהליך, מאחר והם מאפשרים למשוך את המכרסמים החוצה, מהמקום בו הם מסתתרים ומתחבאים, כך שאפשר יהיה ללכוד אותם בצורה נוחה וזמינה. חשוב לציין, שבדרך כלל מספיק להשתמש באמצעים אלו, בוודאי אם מבצעים ניטור נכון של המבנה והמקומות בהם המכרסמים נמצאים.

השימוש בחומרים ידידותיים לסביבה, נעשה במקרים ספציפיים. מדובר על חומרים שכמות הרעל שיש בהם היא מאוד נמוכה, מספיקה בשביל מכרסמים, אך בוודאות איננה גורמת נזק לבני אדם שכן הם לא נישאים באוויר ובני אדם או חיות מחמד לא שואפות אותם למערכת הנשימה. חומרים אלו גם אינם נספגים בקרקע ולכן לא יכולים לגרום נזק לצמחייה בגינה או בחצר, ולא מחלחלים אל תוך מאגרי מים. 

עם השנים, השימוש בחומרי הדברה בעלי רעילות נמוכה או רמת סיכון נמוכה הפך להיות יותר ויותר פופולארי ורבים מאיתנו, המדבירים, קבעו אותו בתור סטנדרט מתוך הבנה שזה הדבר הנכון, עבור הסביבה ועבור הלקוחות שלנו. 

חשוב לציין שהשימוש בחומרי הדברה בטוחים לסביבה, הופכים את התהליך להרבה יותר פשוט ומהיר גם עבור הלקוחות. במקום שהם יצטרכו לחכות שעות ארוכות עד שיוכלו לחזור אל ביתם, הרי יש להם אפשרות לחזור בהקדם, מאחר והחומרים אינם מהווים סכנה בשהייה קרובה.

 

סיכום

אם אתם מחפשים חברת הדברה שתספק לכם שירותי הדברת מכרסמים בצורה מקצועית ובטוחה לסביבה, זה הזמן ליצור איתנו קשר

אנחנו ב"פרפקט הדברות" נשמח לעמוד לרשותכם, לבצע את השירות בצורה מקצועית ונכונה, ולספק לכם את כל המידע שאתם צריכים בנושא. פנו אלינו עוד היום ונשמח להגיע בהקדם ולטפל בכל מכרסם!

 

שאלות ותשובות בנושא הדברת מכרסמים והשפעה על איכות החיים בתוך הבית

האחריות שאנחנו מספקים היא, שכל עוד אנו נמצאים בשטח ומבצעים את העבודה, אזי שאנחנו לא עוזבים את המקום עד אשר לוכדים את המכרסמים. אנחנו עושים הכל בשביל ללכוד את החולדה או מכרסמים אחרים ולא משאירים את הלקוחות שלנו להתמודד איתה. 

אחת מהשיטות שאנו ב"פרפקט הדברות" משתמשים היא לכידת חולדות בידיים. זו שיטה שאנחנו מתמחים בה. אין ספק שהיא הרבה יותר ידידותית לסביבה מאשר שימוש בחומרי הדברה, שכן אנחנו לא צריכים להשתמש בשום חומר חיצוני בשביל ללכוד אותה. יחד עם זאת, לא תמיד זה מתאפשר, זה תלוי במיקום החולדה ובאופן בו צריך לפעול בשטח בשביל לתפוס אותה. 

אנחנו משתמשים בפיתיונות מסוגים שונים. המטרה שלהם היא למשוך את המכרסמים החוצה, לגרום להם להתקרב לפיתיון, לאכול ממנו ואז יש לנו אפשרות וזמן ללכוד אותם בצורה נוחה ובטוחה. הפיתיונות כוללים רכיבי מזון שמכרסמים אוהבים. 

אחרי שלוכדים מכרסם מסוים, אנחנו מקפידים להכניס אותו לכלוב מיוחד, נועלים אותו ואז נוסעים למקום מרוחק, מקום לא מיושב ומשחררים אותו שם. אנחנו מתנהגים באופן אנושי לחיות בכלל ומכרסמים בפרט, לכן אנחנו לא הורגים אותם אלא משחררים אותם בטבע, למקום בו הם שייכים.

 

הדברת מכרסמים והשפעה על איכות החיים בתוך הבית 
הדברת מכרסמים והשפעה על איכות החיים בתוך הבית
Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 257 ביקורות
×
js_loader