לוכד עכברים בידיים!
הדברת כל המזיקים!
הגעה מהירה ללקוח!

הדברת עכברים

הדברה לכל סוגי המזיקים
שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה
ללא נזק וכניסה מהירה לאחר ההדברה!
אחריות מלאה בכתב על מגוון סוגי ההדברה!
מדבירים מוסמכים מטעם המשרד להגנת הסביבה
מעניקים שירות 24/7
שימוש בחומרים המאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה

מעטות החיות שיכולות לעורר בנו רתיעה, בהלה ותחושת אי נעימות כמו עכברים. לכן, אם אנחנו מגלים עכבר בבית, מה שעלינו לעשות זה לקרוא למדביר מקצועי בהקדם והוא ידע כיצד ללכוד אותו.


גיליתם שעכבר מסתובב חופשי בבית? זה הזמן ליצור איתנו קשר. אנחנו בפרפקט הדברות עומדים לרשותכם, 24/7, בכל מצב, בכל מקום, ובכל שעה. אנחנו מבטיחים לכם הדברה מקצועית ללא פשרות. אנחנו מבטיחים לכם 100 אחוז הצלחה ומוכנים לתת 100 אחוז אחריות. פנו אלינו ולא תתחרטו!

 

אני חושד שיש לי עכבר בבית, איך אדע בוודאות?

ישנם מספר סימנים המלמדים שיש עכבר בבית:

סימן ראשון: גללים. לעכבר ישנם גללים קטנים הנראים כמו גרגירי שומשום שחורים. הם דומים במעט לגללים של חולדות. הגללים של החולדות הרבה יותר גדולים. הם מגיעים לגודל של חצי סנטימטר בערך, והצבע של שניהם חום/שחור. למיקום הגללים של העכבר יש משמעות. בעזרתם אפשר ללמוד על המסלול שהוא עושה. כך אנחנו לומדים איפה הוא היה ואיפה הוא יכול להיות, בהתאם לכך אנחנו בוחרים איפה לחפש אותו וללכוד אותו בידיים ממש.

סימן שני: סימני כרסום. עכברים, גם כאן בדומה לחולדות, נוהגים לכרסם כל דבר אפשרי, בין אם זה בשביל לאכול ובין אם זה בשביל לשנן את השיניים שלהם, אך הכרסום יהיה יותר קטן ו"עדין". הן יכרסמו בעיקר ניילונים, וקרטונים דקים.

סימן שלישי: אם יש לכם חיות מחמד בבית והן נמצאות בדריכות. חיות מחמד, בפרט גדולות, נוטות לזהות את העכבר, ואת הריח שלו ואפילו נרגשות לקראתו. אם הן "בולשות" אחרי נקודה ספציפית בבית, אפשר לחשוד שיש שם חור בו מתחבא העכבר.

לכל סוג מכרסמם יש את המזון המועדף עליו, לכן יש לדעת על איזה מכרסם מדובר, ולהציב לו את הפיתיון המתאים ביותר.

אני לא רואה את העכבר, האם המדביר יודע למצוא אותו?

לנו בפרפקט הדברות יש את הידע והניסיון הדרושים לאתר עכברים, בכל מקום בו הם מסתתרים. ברגע שאתם פונים אלינו עם חשד לעכבר בבית, נגיע אליכם בהקדם ונבדוק את כל המקומות בו הוא יכול להסתתר.

החיפוש ייעשה על פי הסימנים שציינו קודם, המיקום שלהם ועל פי מיקומים בהם העכבר יכול להסתתר. לדוגמא:

  • חורים בקירות.
  • עליית גג, מחסנים, מרתפים, וחדרים עמוסים בריהוט וחפצים.
  • ארונות בגדים, מטבח, מזווה עמוס מזון.
  • בתוך קירות גבס, תקרות אקוסטיות ומקומות מסתור אחרים ושקטים בבית בהם הוא יוכל להתחבא.

ברוב המוחלט של המקרים, העכברים נוהגים להתחבא במקומות קרובים למקורות מזון לכן הוא יתחבא לעתים קרובות מאוד באזור המטבח.

גם עם רווח של 0.6 ס"מ עד 3 ס"מ בין הדלת לרצפה יוכלו העכברים והחולדות הבוגרות לעבור בלי בעיה. סתמו מרווחים אלו למניעת כניסה של מזיקים!

 

הסכנות שמביא איתו עכבר – למה בכלל צריך לבצע הדברה?

 

מעבר לחוסר הנעימות והרתיעה שיוצר העכבר בנוכחות שלו, הרי שהוא מסוכן עבורנו בשני היבטים:

בריאות – עכברים נושאים מחלות שונות והם עלולים להדביק במחלות בני אדם. למשל, הם יכולים להעביר להם "עכברת", לגרום להם לחלות בדלקת קרום המוח, דימום ראיתי ובזיהומים שונים.

נזקים – לעכבר יש נטייה להרוס דברים. בין אם זה כשהוא מחפש אוכל, בין אם זה כשהוא מבקש להגן על הטריטוריה בה הוא מסתתר, ובין אם זה כשהוא מכרסם דברים, החל מחוטי חשמל אשר יכולים לגרום לקצר ושריפה וכלה בדברים יותר מורכבים ויקרים.

אז אם אתם נתקלים בעכבר, אל תהססו, פנו אלינו מיד ואנחנו נדאג להגיע אליכם וללכוד אותו.

לוכד חולדה

 

איך עובד תהליך ההדברה?

 

תהליך הדברת עכברים מתבצע על ידי שימוש באמצעים שמטרתם ללכוד את העכבר כמה שיותר מהר.

מלכודות – אנחנו נוהגים להציב מלכודות במקומות שונים, קרובים לאזורים בהם הופיעו גללים שלו.

פיתיונות – משתמשים בפיתיונות שונים בשביל למשוך אותו החוצה מהחורים בהם הוא מתחבא. ברגע שהפיתיון עובד, אז אפשר ללכוד אותו. במידת הצורך, נתפוס אותו גם בידיים (אל תעשו את זה בעצמכם! בשביל ללכוד עכברים צריך לדעת איך, איפה ובאיזה אופן לעשות את זה. רק אבי המקצוען ידע ללכוד אותו בידיים).

תיבות האכלה – מדובר בתיבות שחורות עם פתחים עגולים וקטנים משני צידיה כך שרק חולדה או עכבר יכולים להיכנס אליה. בתוך התיבות ניישם את הרעל בבטחה ובמקצועיות כך שהרעל לא יצא ממנו.

אנחנו בפרפקט הדברות משתדלים לעבוד בצורה ההומנית ביותר שיש, ולא להשתמש ברעל או במלכודות אשר יהרגו אותה. שימוש ברעלים ומלכודות מאפשרים להדביר את העכבר/חולדה אך מסכנים גם את בני הבית, בפרט תינוקות, וחיות מחמד. אנחנו מעדיפים להשתמש בכלים בטוחים המספקים 100 אחוז תוצאות והצלחה, ונחשבים בטוחים יותר לשימוש.

 

@perfect_hadbarot

לוכד עכברים או לוכד חולדות אמיתי תמצאו רק אצל פרפקט הדברות!!! 💪🐀💪🐀💪🐀💪

♬ Mafia – Ramol

כמה עולה הדברת עכברים?

אנחנו בפרפקט הדברות גובים החל מ-600 שקל עבור הדברת עכברים. המחיר הסופי נקבע בהתאם למיקום הדירה, סוג העבודה ושעת ההזמנה. אם אנחנו מוזמנים אחרי שעות העבודה הסדירות, המחיר יהיה גבוה יותר. אנחנו מבטיחים להציע לכם הצעת מחיר אטרקטיבית ומשתלמת ביחס לעבודה המקצועית בענף ההדברה.

אבי לכד חולדה
אבי לכד חולדה

הדברת עכברים – 100% אחריות של פרפקט הדברות

 

כשאתם פונים אלינו לבצע הדברת עכברים, אנחנו בחברת פרפקט הדברות מספקים לכם 100 אחוז הצלחה עם 100 אחוז אחריות. אתם נהנים מעבודת הדברה מקצועית ואיכותית, המתבצעת בעזרת ידע וניסיון שצברנו במהלך השנים, ובאמצעות כלים מקצועיים המאפשרים לנו לטפל בבעיה בצורה יסודית. צרו קשר עוד היום ולא תתחרטו, אנחנו כאן בשבילכם, בכל עת, לכל פנייה!

הדברת עכברים
הדברת עכברים

לא בהכרח. עצם העובדה שנמצא עכבר אחד, לא אומר בהכרח שיבואו עכברים נוספים. לא מדובר במכרסם שנוהג לחיות בלהקות. יחד עם זאת, אם המקום איננו שמור מבחינת היגיינה והחורים מהם העכבר הגיע לא נסתמו, אזי שישנו סיכוי שיבואו אחרים בעקבותיו.

זה תלוי מהיכן הגיע העכבר והאם מדובר בתופעה רחבה. כלומר, אם אחרים גם התמודדו עם בעיה דומה. אם מדובר במקרה פרטני, אז אין צורך בהכרח. אך אם מדובר בבעיה רחבה, זה אכן יידרש

אנחנו בפרפקט הדברות פועלים להדברת עכברים בשטחים פתוחים כמו בחללים סגורים. אנחנו מקפידים להשתמש במלכודות ופיתיונות מורעלים. 

ניתן לזהות מדביר מקצועי המתמחה בהדברת עכברים על פי הנקודות הבאות: 

1.הוא ידע לזהות מיד את הגללים שלו.

2.ידע לזהות את המיקום שלו.

3.יש לו את האמצעים הנדרשים ללכוד את העכבר בצורה בטוחה וידע היכן וכיצד לשחרר אותו בשביל שלא יחזור.

4.יספק תמונה מלאה לגבי העבודה שהוא ביצע עבורכם וכן לגבי הדרכים בעזרתן תוכלו למנוע מצב שעכברים אחרים יגיעו אליכם . 

אנחנו בפרפקט הדברות מתמחים בהדברת עכברים, ויודעים לספק לכם תשובות לכל שאלה ומענה לכל בעיה!

איך יודעים שיש לנו עכברים בבית?
איך יודעים שיש לנו עכברים בבית?
Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 257 ביקורות
×
js_loader