לוכד עכברים בידיים!
הדברת כל המזיקים!
הגעה מהירה ללקוח!

ההשפעה הכלכלית של חולדות על עסקים

הדברה לכל סוגי המזיקים
שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה
ללא נזק וכניסה מהירה לאחר ההדברה!
אחריות מלאה בכתב על מגוון סוגי ההדברה!
מדבירים מוסמכים מטעם המשרד להגנת הסביבה
מעניקים שירות 24/7
שימוש בחומרים המאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה

כשבית עסק מתמודד עם בעיה מסוימת, הדבר הראשון שנבחן הוא, מה השפעה הכלכלית שלה על העסק. כך בעלי עסקים צריכים להתייחס גם לבעיית חולדות. השפעה כלכלית שלילית שעלולה לפגוע בעסק שלהם.
על מנת להימנע מכך, יש לקרוא מדבירים מקצועיים שידעו להתמודד עם הבעיה. בשביל זה אנחנו כאן לרשותכם. 

מתמודדים עם נגע חולדות בבית העסק? זה הזמן ליצור איתנו קשר ואנחנו נדאג להגיע אליכם בהקדם!  "פרפקט הדברות" עומדים כאן לרשותכם, מוכנים ומזומנים לספק לכם שירותי הדברת חולדות ברמה הגבוהה ביותר. אנחנו נספק לכם שירותים עם תכשירים ומכשירים מתקדמים, בכל שעה, בכל יום, בכל מקום, 24/7, עם 100% איכות ו-100% הצלחה. אז אל תהססו, יש לכם חולדה? פנו אלינו מיד! 

בית עסק שבתוכו ישנן חולדות, בין אם זה בחלק הפתוח לכלל הלקוחות ובין אם זה בחלק המיועד לעובדים בלבד, מתמודד עם בעיה שיש לה השפעות שונות, הן בהיבט המעשי אך גם בהיבט העסקי, והתדמיתי. בעיה זו יכולה להשפיע באופן משמעותי על העסק לאורך זמן, ולכן חשוב לטפל בה כמה שיותר מהר, גם אם זה מחייב הוצאה כספית משמעותית, לא צפויה. 

 

אילו השפעות כלכליות נוצרות בגלל פעילות חולדות?

בשביל שנוכל להסביר את החשיבות של הדברת חולדות בבתי עסק, צריך להבין את ההשפעות הכלכליות שנוצרות כתוצאה מחדירתן אל תוך העסק והחלטה לא לטפל בהן מיד. 

לשם כך, נפרק את ההשפעות ל-4 רכיבים שונים:

לקוחות – ברגע שיש חולדה בבית עסק, בוודאי כשמדובר על עסקים המתעסקים במזון (מסעדות, פאבים, בתי קפה, קפיטריות, מזנונים, אולמות וגני אירועים, מכולות, סופרמרקטים ועוד), התוצאה הישירה של כך היא הימנעות של לקוחות להשתמש בשירותי העסק. זה יכול לייצר נזק כלכלי משמעותי. 

תדמית – בעידן של היום, קשה מאוד לבית עסק להסתיר את העובדה שיש לו בעיית חולדות. מספיק שלקוח אחד עם פלאפון זיהה את זה, ומיד הדבר יכול להפוך להיות ויראלי ברשתות חברתיות ולייצר נזק משמעותי לתדמית של בית העסק. זה כמובן ישפיע על מספר הלקוחות שיהיו מוכנים להיכנס אליו לאחר מכן. 

מלאי – אחת הבעיות שיוצרות חולדות וגורמות נזק כלכלי משמעותי לבתי עסק, היא כרסום ופגיעה משמעותית במלאי של בית העסק. מאחר וחולדות מחפשות מקור מזון, אזי שהן מכרסמות כל מה שהן יכולות, בפרט אם מדובר בעסקים הקשורים למזון, ואז פשוט יכולות לכרסם כל שק, קופסא, מיכל וכל פתרון אחסון בו הוא מאוחסן. הנזק יכול להגיע לסכומים של עשרות אלפי שקלים (לא רק בגלל הנזק למזון אלא בגלל שצריך לבצע הזמנה חוזרת, ולהתאים את פעילות העסק למצב של חוסר). 

מבנה – נזק נוסף שחולדות עושות זה למבנה ולתכולה של בית העסק. חולדות מכרסמות קירות, חוטי חשמל, רהיטים ועוד. זה נזק עצום שיחייב תיקונים, רכישה חוזרת וגם אם בעל העסק יחליט להשתמש בפוליסת ביטוח שעומדת לרשותו, אזי שהוא יצטרך להגדיל את סכום הפרמיה בשנה הבאה. 

 

לכל זה, צריך להוסיף עוד שני רכיבים פוטנציאליים לנזק והשפעה כלכלת על העסק:

רכיב ראשון – אם חס וחלילה החולדה שורטת עובד או לקוח, או חס וחלילה הם נחשפים לצואה ולשתן שלה. בעל העסק יצטרך לשלם פיצויים משמעותיים. 

רכיב שני – בתי עסק צריכים לעמוד בתנאים ורגולציות שונות, בין היתר בכל מה שקשור לחשיפה למכרסמים ומזיקים. אם לא יעמדו בכך, אז עלולים למצוא את עצמם בסכנת סגירה. 

מכל הסיבות שציינו אפשר להבין, למה חשוב להזמין אותנו באופן מיידי כשנתקלים בחולדה במבנה או בסביבתו. אנחנו ב"פרפקט הדברות" מתמודדים עם לא מעט פניות של בעלי עסקים שונים, המבקשים מאיתנו להגיע באופן מיידי להדביר חולדות שנמצאו במבנה או בסביבתו. לעיתים השיחה אלינו מגיעה אחרי שכבר נוצר הנזק הכלכלי. אנחנו מציעים לכם, לא להמתין, להתקשר מיד ונעזור לכם להימנע מכך. 

 

איך מתמודדים עם חולדות בבית העסק?

באופן טבעי, חולדות בבית העסק זה מצב שונה מאשר חולדות בבית מגורים. השוני בא לידי ביטוי במספר נקודות:

  • שעות הפעילות של העסק. 
  • כמות האנשים ששוהים ועוברים בו (עובדים ולקוחות). 
  • ההשפעות הכלכליות של חולדות ושל ההדברה עצמה. 

 

על מנת ללכוד חולדות בבית העסק, צריך לקבוע מועד להדברה באופן שלא יפריע לפעילות העסק מחד ויעזור ללכוד אותן באופן מהיר ומיידי, מאידך. הצוות שלנו מגיע אל המבנה מתי שמזמינים אותנו, אך אנחנו ממליצים לעשות זאת בשעות שאין עובדים ולקוחות, והדבר לא יפריע לפעילות השגרה של בית העסק. 

תהליך ההדברה יתבצע באמצעות מלכודות, פיתיונות ואמצעים אחרים, ידידותיים לסביבה, שיעזרו גם ללכוד אותן וגם לפגוע במחילות שלהן על מנת שהגורים שלהם לא יוכלו להתפתח ולייצר בעיה נוספת בעתיד.

מעבר להדברת חולדות, יש לבצע 4 פעולות באופן עקבי, בשביל לשמור על המקום נקי ולמנוע אפשרות שהן יחדרו אל בית העסק:

  • יש לוודא שכל הפתחים, סדקים וחורים, סגורים הרמטית ואף חולדה לא יכולה להיכנס דרכם או להתחבא בהם. 
  • חשוב לוודא שהמקום נקי והיגייני. זה נכון לגבי המבנה וזה נכון לגבי השטח החיצוני שמצא סביבו. 
  • יש לסגור בצורה הרמטית מקורות מזון, לאחסן אותם בקופסאות סגורות ואף בחדרי אחסון מיוחדים. 
  • חשוב לדאוג שחדרי האשפה, בורות הביוב וכל מקום אחר שמושך אליו חולדות, יהיה סגור ונעול היטב. 

 

סיכום

אנחנו בחברת "פרפקט הדברות", נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולעזור לכם להתמודד עם כל חולדה או מכרסם אחר. אנחנו זמינים עבורכם 24/7, מוכנים להגיע לכל מקום ולספק לכם שירותי הדברה איכותיים ויעילים. פנו אלינו עוד היום ונגיע בהקדם! 

 

שאלות ותשובות בנושא ההשפעה הכלכלית של חולדות על עסקים

אין משמעות לגודל העסק מבחינת חשיפה לחולדות. בסופו של דבר, גם בתי עסק קטנים שעוסקים במזון נחשפים לחולדות, בדיוק כמו שבתי עסק גדולים נחשפים אליהן. כמובן שהיכולות והאפשרויות של חולדות (ושל המדבירים) במבנה קטן, שונות מאשר במבנה גדול, אך זה לא ימנע מהן להגיע. לכן גם אין הבדל בהשפעה, בסופו של דבר, נוכחות של חולדה משפיעה על בית העסק, בין אם מדובר באחת או בכמות גדולה יותר. 

אנחנו יכולים לתת הערכת זמן רק אחרי שאנחנו מנטרים את המקום ומבינים לעומק את הבעיה. כמובן שזו הערכה ולא קביעה חד משמעית. בעיקרון, אפשר שנפעל אחרי שעות העבודה ואז זה לא ישפיע על השאלה האם העסק סגור או פתוח, לפחות לא מבחינה כלכלית. 

אנחנו ב"פרפקט הדברות" גובים החל מ-600 שקל עבור הדברת חולדות. המחיר הסופי נקבע על פי אופי העבודה, מיקום בית העסק, שעת ההדברה ועוד. אנחנו מציגים בפניכם הצעת מחיר מלאה, מפורטת ושקופה. 

בעיקרון כן, אך זה תלוי איפה מניחים אותם וכיצד. יש לקחת בחשבון שאם יש חולדה והיא נתפסת, אז צריך למצוא דרך כיצד להוציא אותה מהמלכודת ולפנות אותה מהמקום.

פרפקטיפ

לכל בית עסק ובפרט עסקי מזון, כדאי שיהיה מדביר מלווה באופן קבוע לפחות פעם אחת בחודש.

המחירים סבירים ושווים לכל כיס, אך פעילות הדברה יזומה פעם בחודש מונעת הרבה צרות ובעיות עתידיות. יתרון נוסף למהלך כזה, בכל חודש מוציא המדביר אישור ביצוע עבודה ודבר זה מקנה הרבה נקודות זכות בביקורות של המשרד הבריאות וגופי הפיקוח השונים.

 

ההשפעה הכלכלית של חולדות על עסקים
ההשפעה הכלכלית של חולדות על עסקים
Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 257 ביקורות
×
js_loader