לוכד עכברים בידיים!
הדברת כל המזיקים!
הגעה מהירה ללקוח!

חשיבות שירותי הדברה מקצועיים להדברת לפשפש מיטה 

הדברה לכל סוגי המזיקים
שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה
ללא נזק וכניסה מהירה לאחר ההדברה!
אחריות מלאה בכתב על מגוון סוגי ההדברה!
מדבירים מוסמכים מטעם המשרד להגנת הסביבה
מעניקים שירות 24/7
שימוש בחומרים המאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה

פשפש המיטה הוא טפיל קטן, אך הנזק שהוא מייצר מהותי ויכול לפגוע בשגרת חיינו ובעיקר באפשרות ליהנות משינה שלווה ונעימה. הפתרון הוא הדברת פשפש המיטה על ידי שירותי הדברה מקצועיים. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן, מציעים לכם שירות הדברה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר. פנו אלינו וקבלו את כל המידע והצעת מחיר אטרקטיבית! 

מתמודדים עם פשפש מיטה? זה הזמן לפנות אלינו וליהנות משירות מקצועי, איכותי, ומהיר. הצוות שלנו ב"פרפקט הדברות" עומד לרשותכם בכל עת, מוכן לספק לכם את המענה המושלם ומבטיח 100% איכות ו-100% הצלחה. אנחנו זמינים עבורכם 24/7, בכל עת, בכל מקום. אל תהססו, פנו אלינו ונגיע אליכם בהקדם! 

פשפש המיטה יכול להיות מטרד אמיתי. מורגש בעיקר כשאנחנו ישנים, הוא ניזון מדם ואינו מעביר מחלות, אך כן מסוגל לגרום לגירוי קל ובמקרים נדירים לפריחה בעור. פשפש המיטה מחדיר את חדק המציצה אל העור ומחפש את נימי הדם ומשם שואב את הדם אל הקיבה. בזמן החדרת החדק מפריש פשפש המיטה 2 חומרים… חומר מאלחש (מרדים) וחומר נוגד קרישה. החומר המאלחש גורם לכך שלא נרגיש את הדקירה (העקיצה) וחומר נוגד הקרישה גורם לדם שלנו להיות דליל במיוחד ומאפשר לפשפש לבצע את השאיבה.

זו רק סיבה אחת מדוע אנחנו צריכים להיעזר בשירותי הדברה מקצועיים עבור הדברת פשפש המיטה. 

 

פשפש המיטה – דברים שחשוב לדעת 

פשפש המיטה הוא טיפל מאוד קטן מבחינת המימדים שלו, אך כאן טמון גם היתרון שלו עלינו. מאחר והוא קטן, אנו נתקשה מאוד לזהות ולמצוא אותו. בפרט כשהוא נוהג להתחבא במיטה, מתחת ובתוך המזרון, בקיפולי המזרון, בחריצים, חיבורי המיטה ובמקומות נסתרים אחרים סביב המיטה. 

הבעיה החמורה יותר היא, יכולת ההתרבות של פשפש המיטה. מדובר על כמויות עצומות (הנקבה מסוגלת להטיל למעלה מ-300 ביצים במהלך חייה). רק באמצעות שירותי הדברה מקצועיים אפשר יהיה להתמודד עם כמויות כאלה, הן מבחינה מספרית והן מבחינה מעשית, לאתר את המקום בו נמצאות הביצים ולהדביר אותן. 

פשפש מיטה פעיל בעיקר בשעות הלילה. כשאנחנו ישנים, הוא יוצא מן המסתור שלו, עוקץ, מוצץ את הדם שלנו ואז חוזר ומסתתר, פשפש המיטה יעקוץ מספר פעמים והקיצות יהיו קרובות אחת לשנייה ואם במידה העקיצות מופיעות במספר מקומות מרוחקים בגוף למשל: ברגל ובחזה, ניתן להסיק שישנם מספר פשפשי מיטה באזור.

 

למה להזמין שירותי הדברה מקצועיים להדברת פשפש המיטה

הרבה פעמים כשהצוות שלנו בפרפקט הדברות מגיעים אל בית הלקוח בעקבות תלונה על פשפש המיטה, דיירי המקום מספרים לנו שניסו להדביר ולהיפטר ממנו בדרכים שונות וזה לא צלח להם. לא תמיד הם מבינים מדוע. 

ההסבר שלנו מאוד פשוט: בשביל להדביר ולהיפטר ממנו, צריך להזמין מדבירים מומחים בעלי ניסיון בכל מה שקשור להדברת פשפש המיטה. אנשים שאינם מדבירים לא יכולים לעשות זאת, וגם לא כל מדביר בהכרח ידע איך להתנהל מולו. 

ראשית, לפני שאנחנו מגיעים אליהם, נבקש מכם לשלוח לנו תמונה של העקיצות, בשביל שנוכל לוודא שאכן מדובר בפשפש המיטה ולא בטפיל אחר. במידה ומסתבר שזה הוא, אז נגיע אליכם הביתה עם תוכנית עבודה מוכנה. 

שירותי הדברה מקצועיים, כפי שאנחנו בפרפקט הדברות מציעים לכם, כוללים שירותי ניטור. אנחנו בוחנים היטב את כל האזור בו הפשפש פועל. לא רק את המזרון עליו אתם ישנים, אלא גם את המבנה של המיטה, את האזור בו היא נמצאת ועוד. אנחנו בודקים את הסדינים והשמיכות, ואם יש אזורים נוספים בהם ייתכן ויימצאו פשפשים (ספות, כורסאות ועוד), אז נבחן גם אותם. 

במהלך הניטור נחפש צואה דמית של הפשפש ונקודות שחורות באזורים בהם הוא פועל, המלמדות על כך שהוא היה באזור. 

שנית, אנחנו מקפידים לא רק להדביר את המקום באמצעות חומרי הדברה מותאמים לפשפש המיטה, אלא גם דואגים להדביר אזורים בהם יהיו ביצים ומצבורים של פשפש מיטה. כך נוכל למנוע מצב של התפשטות בשטח של הטפיל. זה מסוג הדברים שרק מדביר ידע שצריך לעשות וכיצד לבצע אותם. לכן, גם אם מנסים להדביר פשפש המיטה באמצעות חומרים ואמצעים ביתיים, זה לא יספיק. 

ישנן מספר שיטות להדברת פשפש מיטה:

  • אנוקסיה – יצירת בועה סביב המיטה וכל הציוד הקשור אליה, לתוכה מכניסים חנקן שאמור לחסל את כל מי שנמצא בתוך הבועה, כלומר, את הטפילים השונים.
  • פחמן דו חמצני – הזרמת פחמן דו חמצני לתוך הבועה, שוב, במטרה, להדביר את כל מי שנמצא בתוכה. 
  • שאיבה –  אנחנו משתמשים בשואב אבק תעשייתי בשביל לשאוב הכל מהמיטה, ארונות, שידה ומכל מקום בו ייתכן ויהיה פשפש או ביצים שלו. 
  • קיטור – טיפול יסודי בקיטור המפיק מעל 140 מעלות צלזיוס.
  • ריסוס – בסיום תהליך ההדברה אנחנו מבצעים ריסוס של כל החדר באמצעות חומר כימי מאושר לשימוש על ידי המשרד להגנת הסביבה. 

שלישית, בסיום התהליך אנו מבצעים תהליך בדיקה קפדני לוודא שאין עוד פשפשים וכן אין עוד מצבורים וביצים. אנחנו מקפידים לבצע את התהליך מספר פעמים בשביל לוודא שהמקום נקי לגמרי ואפשר לחזור אל שגרת החיים הסדירה. 

 

מה אתם כן יכולים לעשות?

אנחנו כן ממליצים ללקוחות שלנו לכבס את המצעים והבגדים בפעולת הרתחה, רצוי במכבסות מקצועיות (אנחנו יכולים לייעץ לכם היכן אפשר לבצע זאת). 

בימי קיץ, יש לאחסן את הפריטים בשקיות שחורות, לקשור עד כדי אטימה מושלמת, ואז להניח בשמש במשך מספר שעות. כך נצמצם במשהו את כמות הפשפשים עד שתגיע העזרה המקצועית. 

 

לסיכום….

אם יש לכם פשפש מיטה בבית, אל תנסו להתמודד איתו לבד. צרו איתנו קשר עוד היום ואנחנו נשמח להדביר אותו עבורכם. 

הצוות שלנו ב"פרפקט הדברות" מתמחה בהדברת פשפש המיטה ולרשותנו הציוד המתקדם ביותר הנדרש לשם כך. צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח להגיע אליכם בהקדם!

 

שאלות ותשובות בנושא חשיבות שירותי הדברה מקצועיים להדברת לפשפש מיטה

באופן טבעי, אנחנו לא מזמינים את הפשפש לבית שלנו, אך אנו כן מכניסים אותו.

פשפש מיטה מגיע ממספר מקומות:

  • שהייה בבתי מלון בחו"ל או בארץ בחדרים נגועים.  
  • שהות ולינה בבסיסים צבאיים, פנימיות, ומקומות דומים. 
  • ריהוט ישן שנאסף מהרחוב. 
  • טיולים שנתיים של ילדים. 
  • אירוח אצל חברים שיש להם חדר נגוע

פשפש המיטה פעיל לרוב בלילה, בגלל שאנחנו ישנים בשעות אלו. אך זה לא אומר שהוא לא יהיה פעיל ביום. אם אנחנו ישנים או נחים במיטה או על הספה במהלך היום, יש סיכוי לא קטן שהוא יעקוץ אותנו גם אז. בסופו של דבר, הפשפש מחפש את הזמן הנכון לעקוץ אותנו וזה הזמן בו אנחנו ישנים או נחים, לא משנה באיזה חלק מהיום. 

לא. אנחנו ב"פרפקט הדברות" מקפידים להשתמש בחומרים שאינם מסוכנים לאדם או לחיות מחמד. בכל זאת, אנחנו מקפידים ליידע את הלקוחות שלנו בתהליך ההדברה וכיצד עליהם לפעול בזמן התהליך. אך כן חשוב לדעת שתמיד קיימת סכנה גם אם היא קטנה כאשר משתמשים ברעלים.

אנחנו ב"פרפקט הדברות" גובים החל מ-600 שקל עבור פעולת הדברה לחדר. המחיר נקבע על פי מיקום המבנה, אופי ההדברה הנדרשת וכן מועד הביצוע שלה.

 

חשיבות שירותי הדברה מקצועיים להדברת לפשפש מיטה 
חשיבות שירותי הדברה מקצועיים להדברת לפשפש מיטה
Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 257 ביקורות
×
js_loader