לוכד עכברים בידיים!
הדברת כל המזיקים!
הגעה מהירה ללקוח!

לוכד יונים – למה חשוב ללכוד ולהרחיק אותן

הדברה לכל סוגי המזיקים
שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה
ללא נזק וכניסה מהירה לאחר ההדברה!
אחריות מלאה בכתב על מגוון סוגי ההדברה!
מדבירים מוסמכים מטעם המשרד להגנת הסביבה
מעניקים שירות 24/7
שימוש בחומרים המאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה

לא מעט אנשים מוצאים את עצמם נאלצים להתמודד עם מטרד לא צפוי, בבית או בעסק שלהם. יונים. ברגע שהן מתקבעות על אדן חלון, גג, או מקום אחר במבנה, ומחליטות להקים בו קן, זה יכול להיות מאוד לא נעים ואף מזמין מחלות, חרקים, וחולדות. לפני שזה קורה, מומלץ להזמין לוכד יונים מקצועי.

 יונים נעמדות באופן קבוע באחד הפתחים של הבית או העסק ויוצרות מטרד עבורכם? זה הזמן ליצור קשר ואנחנו נדאג להגיע אליכם בהקדם. אנחנו בפרפקט הדברות מתמחים בלכידת יונים באמצעות הכלים המתקדמים ביותר שקיימים בשוק. אנחנו מבטיחים לכם 100 אחזו הצלחה, 100 אחוז איכות, עם 100 אחוז אחריות. צרו איתנו קשר ואתם לא תצטערו על כך.

עבור הרבה מאוד אנשים, יונים מסמלות תקווה ועתיד טוב יותר. במציאות, זה לא בהכרח תמיד כך. הן עלולות להוות מטרד מסוכן למבנה ולמי שמשתמש בו. בין אם הן בוחרות לעמוד באופן קבוע על אדן החלון, המרפסת או הגג, בין אם הן בוחרות לעשות את הצואה שלהן על גגון או במקום אחר הקשור למבנה.

 

למה חשוב להזמין לוכד יונים?

 

לכידת יונים, כפי שאנחנו עושים בפרפקט הדברות, הוא שירות שרק אנשי מקצוע שמתמחים בנושא יכולים לספק. הפעולה מול יונים היא מורכבת מעט, מאחר והיא מחייבת אותנו לפעול במקומות שאינם תמיד נגישים, ולכן עלינו להיות יצירתיים ולהשתמש באמצעים שונים בשביל שנוכל לספק את השירות בצורה אופטימאלית ובטוחה. זו גם הסיבה מדוע יש להזמין אנשי מקצוע ולא לנסות ללכוד אותן לבד.

יונים עלולות להיות מסוכנות במספר היבטים:

 • ניסיון ללכוד אותם באופן עצמאי עלול להיות מסוכן, אתם עלולים ליפול ולשבור יד או רגל. צריך לדעת איך לעשות את זה ובאילו אמצעים להשתמש.
 • יונים נוהגות להגיע בלהקות. לא מדובר ביונה אחת שבוחרת להגיע אל אדן החלון וכאן הבעיה מתחילה. אנחנו מכירים מקרים בהם להקות גדולות של יונים התייצבו באזורים מסוימים סביב המבנה והפכו למטרד אמיתי עבור דייריו.
 • ברגע שלהקת יונים מופיעה במקום מסוים ולא עוזבת אותו, מהר מאוד המקום הופך למפגע בריאותי. בצואת יונים ישנם חיידקים וטפילים שונים שיכולים לגרום לזיהומים, דלקות מעיים, סיבוכים במערכת הנשימה בקרב בני אדם וחיות מחמד. בשביל למנוע את זה, יש להשתמש באמצעים שימנעו מהיונים להגיע אל המקום.
 • כאשר ישנו קן יונים ובו גוזלים לרוב יהיו איתו קרציונים או בשמם הנפוץ כיני יונים. לאחר שהגוזלים פרשו כנפיים ועפו, יחפשו הקרציונים פונדקאי על מנת לאכול ולשרוד. במהרה הם יגיעו אליכם וימצצו את דמכם, ואף יחפרו עד סנטימטר מתחת לעורכם. גודלו של חרק זה הוא בערך מילימטר בודד. קשה מאוד לראות אותו ולזהות אותו בעין לא מקצועית. ברגע שהוא חדר אליכם הביתה ונכנס לארונות וכו' מצטערים לומר לכם: "הלך עליכם". ההדברה היא מאוד קשה והלקוח יצטרך להתכונן קשה מאוד לפני ההדברה לפי הוראות המדביר על מנת להבטיח הדברה יעילה.
 • עם הזמן, יונים גורמות לנזק משמעותי למבנה. בין אם זה בגלל הקן שהן בונות, הצואה שהן מייצרות ומשאירות במקום ובין אם זה בגלל דברים אחרים שהן מבצעות, כמו למשל, שכשוך עם חומרים שונים, דוגמא מעקה של מרפסת או דברים אחרים. הנזק יפגע ביכולת להשתמש במבנה באופן סדיר, בתקינות של הפריטים השונים וכן בעיצוב של המבנה.
 • אף אחד לא רוצה לחיות בצל הריח שהיונים וצואת יונים מייצרות. זו חוויה מאוד לא נעימה.

איפה אנחנו יכולים לאתר יונים במבנה?

 

באופן טבעי, יונים מוצאות נקודת אחיזה באזורים שונים בחלקים החיצונים של המבנה, למשל:

 • אדן חלון
 • מעקה של מרפסת
 • גג או גגון (למשל, גגון כביסה).
 • גגות רעפים
 • מרזבים וצינורות המותקנים בחלק החיצוני של המבנה.

אנחנו נדע לזהות את המיקומים, על פי הקן שנבנה במקום עבור הגוזלים וכן באמצעות סימני צואה, שקשה מאוד לפספס אותם. כמובן שאנחנו גם נוכל לזהות את המיקומים על פי כך שנמצא במקום להקות של יונים שלא עוזבות אותו.

כיצד לוכדים יונים בצורה נכונה?

 

לוכד יונים מקצועי, כמו זה שתוכלו למצוא אצלנו בפרפקט הדברות, יודע לאבחן את המיקום המדויק בו היונים יבחרו לשהות וידע באילו אמצעים להשתמש בשביל ללכוד אותן.

ישנם שני מצבים שאמורים להוביל לתוצאה דומה:

מצב אחד, לכידת יונים ששורצות במקום מסוים ואינן עוזבות אותו. למשל, אם יונים בחרו לשהות באזור מרזבים או אזור דומה מבלי שהן מוכנות לעזוב ולהניח לנו.

מצב שני, הרחקת יונים מהמבנה באופן מוחלט. נשתמש באופציה זו, בשביל להימנע מלהגיע למצב שבו צריך לקרוא ללוכד יונים. יחד עם זאת, במקרים רבים, נהיה ערים לבעיה רק אחרי שנאלצנו לקרוא ללוכד יונים. אז אנחנו נבחר את האמצעים הרלוונטיים שירחיקו את היונים מהמקום.

לעתים יונה תיכנס בטעות למבנה ולכידת היונה תתבצע עם הידיים או באמצעות מוט ארוך עם רשת, לאחר מכן נשחרר אותה בחוץ ללא פגע.

אמצעים להרחקת יונים

 

לצורך הרחקת יונים אפשר להשתמש בשורה של אמצעים אותם ניתן להתקין בחלקים החיצוניים של המבנה, באופן שישרת אותנו מבחינה מעשית ולא יפגע בעיצוב של המבנה מבחינה חזותית.

רשת –אותה ניתן להתקין במרפסת, על מנת למנוע מיונים להתקרב ולהתיישב במבנה.

דוקרנים – מדובר על מתקן שנועד למנוע מיונים "להתיישב" במקומות מסוימים. הדוקרן מפריע ליונה לשבת על אדן החלון או בכל מקום אחר בן הדוקרן מונח.

חוטים – ישנם חוטים מיוחדים שניתן להתקין במרפסות. החוט מונע מהיונה להתקרב אל המקום. הייחוד שלו, הוא לא פוגע בעיצוב של המבנה. לכן נהוג להשתמש בו, למשל, במרפסות שמש חדישות.

קפיצים – אמצעי מיוחד שניתן להתקנה בגגות ומונע אפשרות מהיונים להתיישב עליהם.

מתי מתקינים אמצעים להרחקת יונים?

 

ברגע שאתם מוצאים את עצמכם מתמודדים עם יונים שלא עוזבות את המבנה, זה השלב בו אתם יכולים לקרוא לנו, אנחנו נאבחן את הבעיה ונציע לכם פתרונות אידיאליים על מנת שהיא תיפתר. אם יהיה צורך אנחנו נלכד תחילה את היונים ולאחר מכן נתקין עבורכם אמצעים להרחקתן.

לסיום, אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום ולקבל מאיתנו הצעת מחיר אטרקטיבית עבור לכידת יונים והתקנת מוצרים להרחקתם מהבית. אנחנו מבטיחים לכם 100 אחוז הצלחה!

לוכד יונים
לוכד יונים

למרות שזה נשמע רומנטי, הקמת קן באדן החלון, עלול להיות דבר מאוד בעייתי. יונים, גוזלים והקן עצמו, עלולים להביא עימהם חיידקים וטפילים שונים. אדן חלון של בית מגורים או בית עסק, זה לא המקום בו אמור לקום קן של ציפור. לכן, אם נבנה קן כזה, מוטב לעשות הכל בשביל לפרק אותו ולהרחיק את היונים משם

במידה ולא משתמשים באמצעים רלוונטיים להרחקתם, אז כן. סביר להניח שבעתיד יונים אחרות יחזרו אל המקום ויתיישבו בו. לכן, מוטב לפנות אלינו ואנחנו נדאג להציע לכם אפשרויות כיצד אפשר להרחיק את היונים באופן קבוע מהמקום.

יונים יכולות להעביר שורה של מחלות לבני אדם ולפגוע באופן משמעותי בבריאותם. הפגיעה יכולה להתבצע בעקבות המפגש איתן או בעקבות הצואה שלהן. בין היתר, מדובר על מחלות כגון, דלקת ריאות, קרום המוח, אלרגיות, שפעת העופות, זיהומים, פריחות, גירודים, שלשולים ועוד.

מפגעים אלו יכולים לעבור לא רק לבני אדם, אלא גם לחיות מחמד שנמצאות בבית. מעבר לכך, ככל שמדובר באדם שהמערכת החיסונית שלו חלשה יותר, למשל, תינוקות וילדים או אנשים מבוגרים, כך גדל הסיכוי שהפגיעה תהיה משמעותית יותר. לכן חשוב לעשות כל מה שניתן בשביל להגן עליהם מפני מצבים אלה.

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 257 ביקורות
×
js_loader