לוכד עכברים בידיים!
הדברת כל המזיקים!
הגעה מהירה ללקוח!

לכידת מכרסמים

הדברה לכל סוגי המזיקים
שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה
ללא נזק וכניסה מהירה לאחר ההדברה!
אחריות מלאה בכתב על מגוון סוגי ההדברה!
מדבירים מוסמכים מטעם המשרד להגנת הסביבה
מעניקים שירות 24/7
שימוש בחומרים המאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה
האם אתם מתמודדים עם בעיית חולדות או עכברים בבית? אל תחפשו עוד! אבי הלוכד כאן כדי לספק פתרונות הדברה . עם ניסיון של שנים והבנה מעמיקה של התנהגות מכרסמים, אבי יודע בדיוק איך לתפוס בידיים את המזיקים הללו בצורה בטוחה ויעילה. אל תתנו למכרסמים להשתלט על המרחב שלכם – צרו קשר עוד היום עם אבי הלוכד לקבלת בית נטול חולדות!

לכידת חולדות ועכברים בידיים של אבי הלוכד

אבי הלוכד, מדביר מוסמך בעל רישיון הדברה מס' 3004 באישור המשרד להגנת הסביבה.

לכידת חולדות בידיים מבלי לפצוע את החולדה הינה משימה כמעט ובלתי אפשרית לאדם לא מיומן. בדיוק בשביל זה אבי כאן! בעלי חיים, מאז ומעולם עניינו אותי. עוד מהיותי ילד מצאתי את עצמי מתעסק וחוקר כל חיה אפשרית. מכאן בא גם האומץ וההכרות הקרובה שלי עם כל סוגי בעלי החיים בטבע. לכידת חולדות או לכידת עכברים הינה משימה לא פשוטה כלל וכלל.

חולדה נחשבת לחיה מאוד חכמה, ובעלת יכולות הישרדות גבוהות מאוד. הן זריזות ויכולות לעבור דרך כל חור (מספיק לה קוטר חור בעל 2 ס"מ בלבד והחולדה תעבור חופשי), דבר שמקשה מאוד על לכידתן, ובכל זאת מה עושים?

אבי הלוכד עם חולדה לכודה
אבי הלוכד עם חולדה לכודה

אז אם ראיתם חולדה או עכבר בבית, הדבר הנכון ביותר לעשות הוא לסגור את כל החלונות ופתחי היציאה האפשריים בחלל בו ראיתם אותה. אם אתם חושדים שיש לכם חולדה או עכבר בבית, אבל אתם לא בטוחים, ניתן לחפש גללים שלהן במקום החשוד כנגוע. (בדרך כלל ניתן יהיה להבחין בגללים של חולדה באזורים שיש בהם מזון כמו המטבח או מזווה, אך לא רק! גם

במקומות מסתור כמו: מחסן בבית, ארגזי מיטות, מאחורי ומתחת למיטות בהם יש מספיר רווח בין המיטה לקיר/לרצפה, בארונות מבטח מתחת לכיור/ארונות מאוחסנים באוכל, בתוך ספות נפתחות עם ארגזי אחסון, וכו'.

אז מה עושים אם מצאנו גללים בבית?

הדבר הנכון לעשות הוא לא לנקות את הגללים בשום פנים ואופן, ולמה?

ישנן 2 סיבות:

1. בעזרת הגללים. בעזרת הגללים שמשאירה החולדה או העכבר נדע את מסלול התנועה שלהן. כשניתן יהיה לדעת את מסלולה בעזרת הגללים, יהיה לנו קל ומהר יותר ללכוד אותה. (חוכמת החולדה מאפשרת לה לזכור וללמוד מסלול בטוח שבו תוכל להיכנס לאכול לעשות גללים ולצאת בשקט). ברגע שנדע את מסלולה, כל שעליי לעשות זה להמתין לה וללכוד אותה בידיים שלי.

2. צורת הגללים. בעזרתן נדע באיזה מכרסם מדובר, חולדת חוף, חולדה מצויה, עכבר.

ברגע שזיהיתי עם איזה סוג מכרסם יש לי עסק, ולא ראיתי אותו בעיניים, אדע איזה פיתיון להניח לה.

לכל סוג של מכרסם אוכל המועדף עליו.

לדוגמא: לחולדת חוף (חולדה נורבגית, או חולדה נודדת) לחולדת חוף נניח קבנוס במלכודת. (לרוב נניח לה מלכודת קפיץ מכיוון שהיא גדולה, חזקה, ומסיבית, ולעתים היא מצליחה להשתחרר ממלכודות הדבק).

למה קבנוס? כי בשר הוא האוכל המועדף עליה, ובנוסף קבנוס מדיף ריח חזק ביותר, והסבירות הגבוהה ביותר שקבנוס הוא זה שימשוך אותה יותר משאר סוגי הבשר. החוש החזק והמפותח ביותר בה משתמש המכרסם הוא חוש הריח, לכן בעזרת פיתיון מדיף ריח מתאים נתפוס אותה כאשר אנו לא רואים אותה.

טיפ זהב
הידעת שחולדות מושכות עיתונים, סמרטוטי רצפה, גרביים, תחתונים, סמרטוטי שיש, ואפילו ספוג הפלא על מנת לרפד לעצמה מיטה ולישון על זה? מטורף!

סכנות בלכידת חולדות בידיים

לכידת חולדה בידיים מסוכנת וקשה מאוד, החולדה בעלת יכולות תקיפה באמצעות נשיכה או שריטה. שתי הפציעות שיכולה לגרום החולדה, מסוכנות, ומצריכות דחוף ביקור רופא. לא מומלץ ולא כדאי לנסות ללכוד חולדה לבד. עצם ההתקרבות לחולדה, מעלה סבירות להידבקות בשלל מחלות. אם ראיתם חולדה או עכבר בבית, ואתם חייבים לוכד חולדה רציני שידע ללכוד את החולדה בידיים, צרו קשר עוד היום עם אבי הלוכד וחיזרו לישון בשקט!

לוכד מכרסמים
לוכד מכרסמים
מאמרים נוספים בשבילכם:
Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 257 ביקורות
×
js_loader