לוכד עכברים בידיים!
הדברת כל המזיקים!
הגעה מהירה ללקוח!

עש הבגדים

הדברה לכל סוגי המזיקים
שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה
ללא נזק וכניסה מהירה לאחר ההדברה!
אחריות מלאה בכתב על מגוון סוגי ההדברה!
מדבירים מוסמכים מטעם המשרד להגנת הסביבה
מעניקים שירות 24/7
שימוש בחומרים המאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה

רכשתם בגדים יפים ויקרים, אכסנתם אותם בארון, וכשהגיעה השעה ללבוש אותם, גיליתם שהם מלאים בחורים שעש עשה? לא נעים, אך פתיר! כל מה שאתם צריכים לעשות זה להזמין מדביר מקצועי ומנוסה, שיש לו את הידע הדרוש והאמצעים הרלוונטיים בשביל לבצע הדברת עש הבגדים. בדיוק בשביל זה, אנחנו כאן עבורכם!

מתמודדים עם בעיה של עש הבגדים בארון הבגדים שלכם? זה הזמן ליצור איתנו קשר ואנחנו נדאג לטפל בבעיה כמה שיותר מהר, בצורה יסודית ומקצועית. צוות פרפקט הדברות, עומד לרשותכם בכל עת ומוכן לבצע פעולות הדברה יסודיות, בעזרת ציוד ומכשור מתאים. אנחנו מבטיחים לכם 100% איכות ו-100% הצלחה. אצלנו תקבלו גם 100% אחריות בסיום השירות. זמינים עבורכם 24/7, בכל שעה, בכל מועדפנו אלינו וללא תתחרטו.

עש הבגדים הוא מזיק שיכול לגרום לנו נזק שקשה מאוד להתעלם ממנו. לא מדובר בנזק בריאותי, אלא בנזק לבגדים שלנו, מה שיכול להשפיע עלינו בעיקר מבחינה כלכלית. לכן, חשוב מאוד לזהות בהקדם את הנוכחות שלו בארון הבגדים, ולטפל בו כמה שיותר מהר ובצורה יסודית ונכונה.

חושד שיש לי עש הבגדים בבית אך אדע בוודאות?

עש הבגדים הוא חרק המשתייך לסדרת הפרפראיים בגודל 8 מ"מ, בצבע חום-צהוב. עש בוגר זכר חי כשבועיים בלבד. בתקופה זו העש אינו אוכל שום דבר, ומטרתו היחידה היא אך ורק למצוא נקבה ולהזדווג עימה לצורך הקמת דור חדש.

ישנם 2 סוגים של עשים החיים בסמוך לאדם:

  • עש הבגדים בונה הנרתיק (עש הבגדים)
  • עש טייח\עש הבתים

היחיד מבין שניהם שמזיק לנו, הוא עש הבגדים.

לאחר ההזדווגות הנקבה תטיל 100-200 ביצים על מוצרי בד שונים כגון: ביגוד, שטיחים, ריפוד וכדומה. הזחלים מכרסמים את סיבי המזון וניזונים ממנו, התוצאה-תעלות במוצרים, חורים בחולצות ומכנסיים וכו'.

אני לא רואה את העש, האם המדביר ידע למצוא אותה?

לנו בפרפקט הדברות, יש את הידע והניסיון הדרושים בשביל לדעת היכן סביבת המחייה של עש הבגדים, איפה הם מטילים את הביצים שלהם, וכך אנחנו יודעים כיצד לטפל בהם בצורה נכונה.

באופן לא מפתיע, העש מתחבא בארון הבגדים, ואפשר לזהות אותו על פי מאפיינים מסוימים:

  • חורים קטנים בבגדים
  • מחילות בצידי מדפים והמגירות של ארון הבגדים
  • פקעות, קורים והפרשות יוצאות דופן
  • עשים וזחלים בתוך הארון

עש הבגדים מעדיף להתמקם באזורים קרירים וחשוכים בארון והוא ניזון מבדים שיש בהם אחוז עמילן גבוה.

חשוב להבדיל בין עש הבגדים שישהה כל הזמן בארון, מעש המזון או עש הבית, שיחפשו לעצמם מקומות מפלט אחרים. גם במקרים אלו, אנחנו בפרפקט הדברות יודעים כיצד לטפל בעזרת מכשור ותכשירים מתאימים.

הסכנות שמביא איתו עש הבגדים–למה בכלל צריך לבצע הדברה?

כאמור, עש הבגדים איננו מסוכן לאדם באופן ישיר. הוא לא גורם לנו נזק בריאותי, ולא מעביר מחלות כשאר מזיקים וחרקים אחרים, בגלל שהוא לא נמשך למקומות בהם יש חיידקים, כמו פסולת, צואה, ועוד.

הנזק שהוא יכול לייצר למלתחה שבארון, הוא משמעותי מאוד ומהיר מאוד. העש לא צריך הרבה זמן בשביל לגרום לנזק משמעותי. אם לא מטפלים בבעיה בהקדם, הוא עלול להגיע לכל מקום בארון ולהרוס את כל הבגדים. לכן, ברגע שמבחינים בחורים בבגד מסוים או אם יש סימנים מזהים אחרים, מוטב לפנות אלינו מיד ואנחנו נדאג להגיע אליכם כמה שיותר מהר ולסייע לכם.

חשוב לזכור, טיפול מהיר ויסודי, כפי שאנחנו מציעים ללקוחות שלנו, יכול לחסוך הרבה מאוד כסף בעתיד ולשפר באופן ניכר את איכות החיים. לכן אנחנו ממליצים לא להקל ראש בבעיה, גם אם היא לא משפיעה על בריאותכם.

איך עובד תהליך הדברה?

ניתן לטפל בעש הבגדים לבד, באמצעות כביסה בטמפרטורה גבוהה ושאיבה יסודית במטרה להסיר אבק, קורים וביצים מהארון. אך לרוב, לא תהיה ברירה אלא להזמין מדבירים מקצועיים המתמחים בכך.

הדברת עש הבגדים מתבצעת בשלבים. אנחנו מבקשים מהלקוחות לפנות את כל הבגדים מהארון ולכבס אותם בהרתחה, לפני שאנחנו מגיעים אליכם. תהליך ההדברה מתבצע כך:

  • שאיבה יסודית של הארון וסביבתו
  • ניטור המקומות העיקריים בהם פועלים העש והזחלים, וכמוכן ניטור ואיתור האזורים בהם יש ביצים
  • הטמנת מלכודות פרומון ייעודיות מיוחדות לעשים
  • כמוצא אחרון, ריסוס מיוחד בארון. תהליך שלוקח מספר דקות אך מחייב להישאר כשעה מחוץ לחדר המודבר.

כמה עולה הדברת עש הבגדים?

המחיר נקבע סופית בהתאם לסוג העבודה, המיקום בו אנחנו נדרשים לבצע אותו, מועד העבודה ועוד. אנחנו מבטיחים ללקוחות שלנו לספק להם הצעת מחיר אטרקטיבית, מפורטת ושקופה, עם כל המידע הרלוונטי אודות תהליך ההדברה.

הדברת עש הבגדים – 100% אחריות של פרפקט הדברות

אנחנו בחברת פרפקט הדברות מספקים לכם 100% אחריות על שירות ההדברה שלנו. אנחנו סמוכים ובטוחים שהשירות שלנו יהיה מוצלח ואיכותי, ותיהנו ממנו לאורך תקופה ארוכה. אם אתם מתמודדים עם בעיית עש בבית, זה הזמן ליצור איתנו קשר. אנחנו זמינים עבורכם, 24/7,. אנחנו כאן לרשותכם לכל עניין. אל תהססו, פנו אלינו עוד היום!

בעיקרון כן. אם לא מטפלים בבעיה לאורך זמן, באופן עקבי, אז יש סיכוי שהעש יחזור. לכן, בכל פעם כשמתגלה עש, לטפל בו באופן מיידי ולא לחכות עם זה. לאורך זמן, בוודאי אם בגדים מאוחסנים בארון ללא אוורור, העש עלול לחזור ולייצר בעיה משמעותית.
כן. אם אנחנו מגלים עש מזון בארון הבגדים, בהחלט זה יכול ללמד אותנו שיש גם עש מזון בארון המטבח. לכן, כשאנחנו נגיע אליכם לטפל בעש הבגדים, ההמלצה שלנו היא גם לבדוק מה המצב במטבח, ואם מגלים שם עש מזון, לטפל בו באופן מיידי.
לא בהכרח. אם הנזק הוא לא משמעותי, אז אפשר תמיד לכבס את הבגדים (בטמפרטורה מעל 40 מעלות) ואז יהיה אפשר לחזור וללבוש אותם. יחד עם זאת, אם הנזק בעייתי מאוד או שמחזירים אותם לארון באותה צורה, אזי שעדיף כבר לקנות בגדים חדשים, שכן סביר להניח שלא יהיה ניתן להשתמש בהם בהמשך.
מאמרים נוספים בשבילכם:
Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 257 ביקורות
×
js_loader