לוכד עכברים בידיים!
הדברת כל המזיקים!
הגעה מהירה ללקוח!

ריסוס עשבייה 

הדברה לכל סוגי המזיקים
שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה
ללא נזק וכניסה מהירה לאחר ההדברה!
אחריות מלאה בכתב על מגוון סוגי ההדברה!
מדבירים מוסמכים מטעם המשרד להגנת הסביבה
מעניקים שירות 24/7
שימוש בחומרים המאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה

בעלים ודיירים בבתים פרטיים ובתי עסק הכוללים גינה או חצר, מוצאים את עצמם לא פעם מתמודדים עם מכרסמים, מזיקים וטפילים הנכנסים אל המבנה מבחוץ. אחת הסיבות לכך, היא צמיחתם של עשבים שונים הגדלים בצורה פרועה. בשביל להתמודד עם מצב זה יש לבצע ריסוס עשבייה באופן מקצועי. לשם כך, אנחנו כאן, מוכנים ומזומנים לספק לכם שירות בכל עת. 

זקוקים לשירות ריסוס עשבייה? זה הזמן ליצור איתנו קשר. אנחנו בחברת "פרפקט הדברות" עומדים לרשותכם בכל עת, מוכנים לספק לכם שירות על פי הצורך, במהירות האפשרית. אנחנו מבטיחים לכם 100% הצלחה, 100% איכות, 100% אחריות. צרו איתנו קשר ונגיע אליכם בהקדם. 

אנשים רבים נוטים לחשוב, שאם מכרסם מסוים הופיע אצלם בבית בהפתעה, אזי שיש לבצע הדברה, אך ורק בתוך המבנה, הן בשביל לפגוע בו והן בשביל למנוע ממכרסמים אחרים לבוא בעקבותיו. בעיקרון זה נכון, אך ישנם מקרים בהם פעולת ההדברה צריכה להתבצע גם בחלק החיצוני למבנה, מאחר ואזור זה מושך מכרסמים ומשם הם עלולים להיכנס אל תוך המבנה. צריך לומר, גם אם המכרסמים לא ייכנסו הביתה, עדיין הם עלולים להוות מטרד ומפגע תברואתי גם בחלק החיצוני. 

 

כיצד ריסוס עשבייה עוזר להתמודד עם מכרסמים?

עשבים שוטים, פרועים, הגדלים מחוץ למבנה יכולים למשוך אליהם מכרסמים ומזיקים שונים. לכן חשוב לבצע תהליך של הדברה בצורה מקצועית בשביל למנוע מצב שכזה. חומרי הריסוס בהם משתמשים אמורים לגרום נזק למזיקים ולמכרסמים השונים ולאפשר ללכוד אותן בצורה הרבה יותר פשוטה. כמו כן, החומרים יאפשרו לטפל בעשבים לאחר מכן, על מנת שהמצב לא יחזור לקדמותו.

5 נקודות שצריך לקחת בחשבון כשמבצעים ריסוס בעשבייה:

 • תהליך ההדברה צריך להתבצע באופן שלא ימנע מעשב חדש לצמוח במקום. התהליך גם יתבצע בהתאם לסוג העשבים הגדלים במקום, על מנת להתאים את חומר ההדברה הרלוונטי לפעולה.
 • אופי ההדברה יקבע על פי גודל השטח של הגינה, המבנה שלה וכן על פי המיקום (יש הבדל בין גינה הנמצאת סמוך למבנה פרטי לבין גינה הנמצאת סמוך לבית עסק או מרחב ציבורי).
 • יש להקפיד על שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה. הן בשביל למנוע נזק סביבתי והן בשביל למנוע נזק לדיירי הבית.
 • הפעולה וחומרי ההדברה משתנים בהתאם לעונה וסוג הצמח, בחורף ישנם צמחים אחרים ונדרשים חומרי הדברה בעלי תכונות משל אלו של הדברת קיץ.
 • המדביר יצטרך גם לבחון את סוג הקרקע, שכן היא תשפיע על ספיגת החומר. בהתאם הוא ידע באיזו כמות להשתמש ואיזה חומרים יכולים להתאים לביצוע הפעולה. לדוגמא, אדמה לחה תספוג טוב יותר את החומר מאשר אדמה יבשה.

 

אנחנו בחברת "פרפקט הדברות" מקפידים לבצע שירותי ריסוס לעשבייה, הן למבנים פרטיים והן למבנים עסקיים ואחרים, על פי הצרכים של הלקוחות שלנו, באמצעות חומרים איכותיים ובטוחים, על פי תוכנית סדורה אחרי שאנחנו מאבחנים את המקום ומנטרים את המקומות בהם ייתכן ויסתתרו מכרסמים, מזיקים וטפילים אחרים.

 

איך מתבצע תהליך ריסוס עשבייה

בשביל להבין איך עובד תהליך ריסוס בעשבייה, חשוב להכיר תחילה את סוגי העשבים אותם צריך לרסס. לא כל עשב דורש ריסוס, וכאן בא לידי ביטוי הניסיון והידע של המדביר. הוא ידע לזהות את סוג העשב ולקבוע האם יש צורך לרסס אותו.

עשבים הדורשים ריסוס:

 • עשבי דשא
 • עשבים רחבים.
 • עשבי עונות חמות
 • עשבי עונות קרות
 • עשבים חד שנתיים
 • עשבים רב שנתיים.

 

לכל אחד מהעשבים יש אפיונים משלו, הן מבחינת התקופה בה הם גדלים, המיקום, התנאים, והמראה שלהם. על פי נקודות אלו יכול המדביר לדעת מה עליו לבצע במקום, איזה ריסוס ועם אילו חומרים. בהתאם לכך, הוא גם ידע איך לבנות תוכנית פעולה שתאפשר לו לבצע את העבודה באופן מסודר ובטוח.

אחרי שהמדביר יבצע את כל הבדיקות הנדרשות, הוא יפנה את כל מה שנדרש מהאזור, יקפיד שלא יהיו במקום אנשים שלא אמורים להיות בו, חיות מחמד או כל גורם אחר שעלול להיפגע מהחומרים, ואז הוא יבצע את פעולת הריסוס בעשבים. ככל שהשטח יהיה גדול יותר, למשל שטח חקלאי או ציבורי, כך הוא יצטרך להשתמש באמצעים הרבה יותר משמעותיים בשביל להגיע לכל מקום בחלקה.

הריסוס יתבצע באופן ישיר על העשבים. הוא יתבצע אך ורק על אותם עשבים שאותם רוצים לסלק. בדרך כלל נהוג לבצע את הריסוס בערב, על מנת לא לחשוף את חומרי ההדברה לאור השמש. זה מקל על דיירי המקום, כך קל להם יותר להימנע מחשיפה לחומרים, עד הבוקר של היום למחרת.

 

מה קורה אם לא מבצעים ריסוס בעשבייה?

אנשים שמוותרים על האופציה לבצע ריסוס עשבייה, עלולים למצוא את עצמם מתמודדים עם בעיות שונות, החל מכך שהעשבים ימשכו אליהם מכרסמים, מזיקים וטפילים, וכלה בכך שהצמחייה עצמה תיפגע. למשל, בעוד שהעשבים הפרועים יגדלו, הם יגרמו נזק לצמחים אחרים, צמחי נוי, פירות וירקות הגדלים בגינה.

צריך לזכור, ברגע שהעשבים הפרועים גדלים ולא עוברים תהליכי ריסוס, אז הם מושכים אליהם מכרסמים ומזיקים, שעלולים לא רק לפלוש אל תוך המבנה אלא גם לכרסם את הצמחים הבריאים ולהרוס אותם.

לסיכום, אם יש לכם גינה בבית או בעסק, זה הזמן לקרוא לנו והצוות שלנו ב"פרפקט הדברות" יגיע אליכם בהקדם בשביל לבצע פעולת ריסוס בעשבייה. אל תהססו, אנחנו זמינים עבורכם בכל עת, מוכנים להגיע לכל מקום עם התכשירים והציוד הרלוונטי. פנו אלינו עוד היום ותיהנו מהצעת מחיר אטרקטיבית.

 

שאלות ותשובות בנושא ריסוס עשבייה

מדביר מקצועי, כמו "פרפקט הדברות" יודע מניסיון כיצד לאפיין את הקרקע והעשבים הניצבים מולו ואיך לבצע את פעולת ההדברה בצורה נכונה. באופן שישרת את הלקוח וימנע פגיעה בקרקע ובסביבה. מי שאיננו מתמחה בתחום, לא ידע כיצד לעשות זאת ועלול לייצר כתוצאה מכך תוצאות לא אפקטיביות ולבצע הדברה באופן לא בטוח ולא מוגן.  

בעיקרון, עשבים שוטים זה חלק מתהליך צמיחה של גינה או חצר. יחד עם זאת, המדביר ידע לזהות מיקומים בהם ישנם עשבים שעדיין לא התפתחו והוא ידע כיצד לטפל בהם, בשביל שלא יצמחו בעתיד. 

אנחנו ב"פרפקט הדברות" משתמשים רק בחומרים רשומים ומוכרים ע"פ החוק במשרד החקלאות. רוב קוטלי העשבייה בעלי רעילות גבוהה לבעלי חיים ובני אדם ולכן ישנה חשיבות לבחור במקצועיות ובניסיון רב שנים על מנת לבצע פעולת הדברה בטוחה עד כמה שניתן.

המחיר שאנחנו גובים עבור ריסוס עשבייה הוא החל מ-600 שקל. המחיר נקבע על פי המיקום בו מתבצע העבודה, על פי גודל המקום וסוג ההדברה שעלינו לבצע. לפני שאנחנו מתחילים לבצע את העבודה, אנו מקפידים לאפיין את התנאים והצרכים, בשביל שנוכל להציע הצעת מחיר מפורטת, מלאה, שקופה ואטרקטיבית. 

ריסוס עשבייה 
ריסוס עשבייה
Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 257 ביקורות
×
js_loader