לוכד עכברים בידיים!
הדברת כל המזיקים!
הגעה מהירה ללקוח!

הדברת פשפש מיטה

הדברה לכל סוגי המזיקים
שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה
ללא נזק וכניסה מהירה לאחר ההדברה!
אחריות מלאה בכתב על מגוון סוגי ההדברה!
מדבירים מוסמכים מטעם המשרד להגנת הסביבה
מעניקים שירות 24/7
שימוש בחומרים המאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה

פשפש המיטה הינו טפיל מטריד מאוד של בני אדם והוא נמצא איתנו מזה מאות ואלפי שנים. פשפש המיטה, נחשב לאחד מהמזיקים המפחידים והמטרידים ביותר, וכל זאת בגלל שסביבת מחייתו היא במקום הכי קדוש לאדם: המיטה וחדר השינה. עצם המחשבה שעל המיטה שאנו ישנים בה ישנו חרק שמוצץ מאיתנו דם, היא מחשבה מטרידה ומפחידה מאוד. המחשבה הזו מלווה אותנו גם כשהמזיק נמצא בפועל במיטתנו, וממשיכה ללוות אותנו גם אחרי פעולת הדברה מוצלחת ומיגור המזיק שהיה בבית. אנו נחשוב באובססיה שוב ושוב שאנחנו ממשיכים להיעקץ בשינה. פשפש המיטה הוא חרק שבאמת מסוגל להוציא גם את האדם הכי רגוע בעולם משלוותו.

אז מה זה בעצם פשפש מיטה?

פשפש המיטה, משתייך לקבוצת החרקים במערכת פרוקי הרגליים, חרק קטן יחסית וגודלו נע בין 1-5 מ"מ בהתאם לגדילתו והוא מתפתח בגלגול חסר (אין גולם). הזכר והנקבה מזדווגים. לאחר "ההיריון" תטיל הנקבה בממוצע 2-3 ביצים בכל יום, גודלן של הביצים יהיו 1 מ"מ, צבען יהיה לבן, אשר יהיו עטופות במעין דבק שקוף, הנקבה תדביק אותן במקומות מועדים כגון: בסיס המיטה, ראש המיטה, קפלי המזרון, וכדומה. ביומו הראשון לחייו הוא לא מסוגל יהיה לעקוץ ולשאוב דם אדם, לכן אימו תשאב עבורו דם סמוך לזמן בקיעת הביצה ותדביק אותו בפינה סמוכה להטלת הביצים. הדם יקריש במעט ויצור מעין מעטפת חיצונית אשר תכסה את הדם שבתוכו. כשיגיע יומו הראשון לחייו לשאוב דם, גפי הפה החלשים שלו אכן יוכלו לפצוע את המעטפת החיצונית ולשאוב את הדם שאימו הדביקה עבורו מבעוד מועד, ובכך יתחזקו גפי הפה שלו. לאחר שאיבת הדם הראשונה הנ"ל יוכל בכוחות עצמו לפצוע את עור הפונדקאי, ולשאוב דם. כאמור, כאשר הוא בוקע מהביצה הוא קטן מאוד, צבעו בהיר וישנו קושי לזהות אותו בעין בלתי מקצועית. ככל שהזמן עובר והוא ניזון, הוא גדל פיזית וצבעו משתנה לכהה יותר, מה שמקל על הזיהוי. בהגיעו לדרגת הבוגר, יחל תהליך הרבייה החדש בין הזכר לנקבה. פשפש המיטה לרוב נמצא במיטה (בבסיס המיטה ובמזרן) אך ככל שרמת הנגיעות (ההתפשטות) בחדר תגדל, נמצא נגיעות של פשפש המיטה גם מאחורי מסגרות תמונות, מסגרות מראות, שקעי חשמל, ארונות בגדים, וכדומה.

פשפש מיטה הוא חרק מאוד אגרסיבי בעת ההזדווגות, הנקבה בורחת ממנו, מה שמביא להתפשטות של פשפש המיטה לחדרים אחרים.

כיצד פשפש המיטה הגיע אל ביתנו?

פשפש המיטה אינו חרק נודד, והעברתו של פשפש המיטה אל ביתנו היא ברובו המוחלט דרכינו, נסביר:

 • חופשה – יצאנו לנופש בארץ או בעולם ב-2-3 החודשים האחרונים, ישנו בחדר נגוע, וחזרנו איתו ללא בדיקה קפדנית מוקדמת לפני הכניסה הביתה.
 • שהייה במקומות צפופים – צבא, פנימיות, מתקני כליאה, אכסניות וכדומה.
 • הכנסת ריהוט ישן מהרחוב – הכנסנו ריהוט במצב תקין מהרחוב או קיבלנו תרומה או מתנה.
 • העברת חפצים – העברת חפצים מבית אחר לבית שלנו.
 • טיולים שנתיים – הילדים יצאו לטיולים שנתיים של בתי הספר וחזרו במזוודות עם פשפש המיטה.
 • שינה בבתים אחרים – ילדים אשר הלכו לישון בבית של חברים וחזרו עם פשפש המיטה.
 • חיילים – חיילים שישנים בבסיסים צבאיים, וחוזרים הביתה בתיקים עם פשפש המיטה.
 • אירוח חברים – ואפילו סתם חבר שבא להתארח אצלנו בבית עם פשפש מיטה על החולצה שלו.
 • עובדי מדינה – כבאים, אנשי שב"ס, וכדומה נמצאו כחשופים גם כן לסיכון גבוה לנגיעות פשפש המיטה בבית.

ברגע שפשפש המיטה הגיע אלינו, ברובו המוחלט של המקרים לא נדע או נזהה זאת בצורה מיידית מכיוון שפשפש המיטה זקוק לזמן בכדי להתאקלם ולהשתקע במעונו החדש אליו הוא הגיע, ולכן, רק לאחר מספר חודשים נתחיל להרגיש את תחושת עקיצותיו הכל כך לא נעימות עקב נוכחותו. מרבית האוכלוסייה נוטה לחשוב כי פשפש המיטה הוא פעיל לילה אך שונה הוא הדבר. פשפש המיטה פעיל בכל שעות היום, והאור כלל לא מפריע לו. לרוב נרגיש את מעלליו בשעות הבוקר לאחר שקמנו משינה, וכך נסיק שהוא פעיל לילה, אך שוב, הוא לא פעיל רק בלילה. בפסקה הבאה נרחיב.

ניסיון להדברת פשפש המיטה בצורה עצמאית אינה מומלצת, ותגביר את התפשטותם לשאר החדרים במבנה.

עקיצות של פשפש המיטה

פשפש המיטה פעיל בכל שעות היום, אך פעילותו העיקרית של פשפש המיטה היא לרוב בלילה מכיוון שזה הזמן בו אנו ישנים, לכן גם אם אדם ינוח בצהריים על המיטה עם חלון פתוח, ואור דולק, והחדר מואר, פשפש המיטה לא יתרגש מזה כלל וכלל, וימשיך לעקוץ ולשאוב דם. רוב העקיצות של פשפש המיטה יהיו באזור הגב והבטן ובמקבצים קרובים. מקבצי העקיצות של פשפש המיטה יהיו בקו ישר או בצורת חצי עיגול (סימן מובהק מאוד לנגיעות של פשפש המיטה). על פי מחקרים רבים פשפש המיטה אינו ידוע כמעביר מחלות, אך כן מסוגל בעזרת עקיצותיו לגרום לתחושת גירוי בעור, ולפעמים אף למעין שלפוחיות בעור (תלוי ברמת הרגישות של האדם הנעקץ). על פי מחקרים בינלאומיים, פשפש המיטה ניזון בעיקר מדם האדם, וכאשר אין אדם זמין בקרבת מקום, הוא יכול למצוץ דם גם מבעלי חיים "כעזרה ראשונה", אך עיקר תזונתו של פשפש המיטה היא דם האדם.

ניטור פשפש המיטה לפני שנדביר אותו

אם אתם נעקצים לילה אחר לילה, והעקיצות נראות שונות מעקיצות יתוש המוכרות לנו, ואתם לא רואים מה עקץ אותכם, כנראה שפשפש המיטה עקץ אותכם. לכן, צלמו לנו תמונה של העקיצות בצורה ברורה וללא טשטוש, ושילחו לנו בווטסאפ על מנת שנוכל לאמת זאת טלפונית ללא עלות. במידה ואין צילום של עקיצות של פשפש המיטה, נגיע לניטור של פשפש המיטה בביתכם, נבדוק את רמת הנגיעות, מספר המיטות והספות, ובכך נוכל לבנות הצעת מחיר מסודרת, מקצועית, אמיתית, ולא טלפונית.

איך נדע שמדובר בפשפש המיטה?

אחת הדרכים לניטור פשפש מיטה היא ויזואלית. נוכל לראות את פשפש המיטה במו עינינו מטיילים על המיטה, על הכרית, על המזרן, מתהלכים להנאתם על הקיר, על בגדים בארונות, ובעצם בכל מקום אפשרי (תלוי ברמת הנגיעות של פשפש המיטה בבית). דרך נוספת לניטור של נגיעות של פשפש המיטה היא לחפש צואה דמית: צואה דמית של פשפש המיטה הן נקודות שחורות על גבי המצעים, בכפלים של פינות המזרון המעוגלות, גוף המיטה, וכדומה. פשפש המיטה נחשב לגרגרן וכאשר הוא ניזון מאיתנו, הוא אוכל עד אשר הוא מתמלא עד אפס מקום, ואז שואב שאיבה נוספת של דם, ומפריש צואה דמית מהישבן. כאשר אנו לא בטוחים מה אנחנו רואים, מומלץ מאוד לצלם תמונה ברור ללא טשטוש, לשלוח לנו בווטסאפ, ולהתייעץ עם מדביר מוסמך לפשפש המיטה. כאשר בכל השלבים הללו לא מצאנו נגיעות של פשפש מיטה, נניח מדבקות מיוחדות לניטור מתחת לארבעת רגליי המיטה (מדבקות אלו מבוססות על פרומוני המין באמצעותם נמשכים הזכר והנקבה לצורך הזדווגות), נלך לישון, ובבוקר כבר נדע אם פשפשי המיטה ניסו להגיע אלינו ולעקוץ אותנו או לא.

מה עושים כאשר הבנו שהבית שלנו נגוע בפשפש המיטה?

בכדי להתמודד עם פשפש המיטה, צריך את עזרתו של מדביר מוסמך, מקצועי, ובעל ניסיון בהדברת פשפש המיטה. מעבר לכלים החומריים הנמצאים בארגז הכלים של המדביר, המדביר המוסמך לפשפש המיטה למד רבות ומכיר את פשפש המיטה ברמת סביבת המחייה שלהם, ואת סימני הדרך שהמזיקים משאירים אחריהם, ואת נזקיהם.

פשפש מיטה - פרפקט הדברות
פשפש מיטה – פרפקט הדברות

שיטת הטיפול בהדברת פשפש המיטה:

פעולת ההדברה לפשפש המיטה בעצם נחלקת ל-4 פעולות שונות:

שלושת הפעולות הראשונות הן הדברות מכניות, והפעולה האחרונה היא הדברה כימית. נסביר כעת:

1. כביסה/הרתחה במינימום של 60 מעלות על ידי הלקוח:

לחלק הנ"ל יש משקל כבד מאוד בהדברת פשפש המיטה על מנת להבטיח את הצלחת ההדברה, והוא יבוצע על ידי הלקוח בהתאם להנחיות שהמדביר ידריך אותו לפני הגעתו למתחם העבודה הנגוע. כאשר מדובר בהדברה נגד פשפש המיטה בימים החמים של הקיץ, יתבקש הלקוח להכניס את כל הבגדים לשקיות שחורות עבות ולקשור אותם עד כדי אטימה מוחלטת של השקית ויעלה אותה לגג על מנת שתשהה שעות ארוכות בשמש הקופחת כדי שפשפש המיטה ימות מהחום שנוצר בשקיות.

במידה ומדובר בהדברה נגד פשפש המיטה בימי החורף הקרים ואין שמש חמה, יתבקש הלקוח להכניס את הבגדים, הסדינים, המצעים, והשמיכות למייבש למשך 45 דקות. שימו לב כי יש בגדים עדינים העלולים להתכווץ, לכן יש לקחת אותם למכבסה ולהסביר להם שמדובר בבגדים נקיים אך הם מחויבים לעבור ניקוי יבש למיגור התופעה הקשה מכיוון שאתם בעיצומו של הדברת פשפש המיטה. במידה ויש כמות גדולה של בגדים, שמיכות, ומצעים, והמייבש הביתי לא מספיק לכם, ניתן להיעזר בנו לצורך משימה זו. אנו עובדים עם מכבסות באזור תל אביב ונס ציונה, המעניקים שירותי משלוח של הכביסה. מכבסות אלה מנוסות מספיק ויודעות איך להילחם מול פשפש המיטה, לכן מומלץ להתייעץ איתנו לגבי הכביסות. אם בכל זאת לא הסתדרתם בימי החורף עם מכבסה, ניתן להדביר את הפרטים החיים ב-2 שיטות נוספות:

אנוקסיה:

שיטת ההדברה הזו מבוססת על שלילת חמצן.

מכניסים את כל הציוד כולל המיטה אל בועה ייעודית בגודל המתאים, לאחר מכן אוטמים את הבועה, ומזרימים חנקן עד לרמה של 98% (מצריך מכשיר מדידה). פעולה זו נמשכת מספר ימים עד שכל הפרטים מתים מחוסר חמצן.

2CO-פחמן דו חמצני (פד"ח):

גם שיטה זו אנו מיישמים בתוך בועה, מזרימים פד"ח (פחמן דו חמצני) לתוך הבועה, בהגיענו לרמה של 70% (גם הפעם נצטרך מכשיר מדידה) אוטמים את הבועה ומשאירים אותה אטומה למשך מספר ימים.

את 2 השיטות, פד"ח ואנוקסיה, ניתן ליישם בבית הלקוח לצורך הדברת פשפש המיטה.

שואב אבק תעשייתי חזק ומקצועי מעל 2500 ואט:

בעזרת השואב המקצועי נישאב כל פינה אפשרית כגון: בסיס מיטה, מזרן, ספות, שקעי חשמל ארונות בגדים, מגירות נעליים, שידות מידה, קומודות איפור למיניהם, ועוד. השואב המקצועי ישאב את כל הפריטים הבוגרים והביצים הנראים לעין. בנוסף הוא ישאב גם אבק וחול, וגם לכלוך כמו שאריות ופירורי אוכל של בני הבית הנכנסים בחריצי הספה בזמן האכילה, ובכך ינקה, יפנה, וישאיר מקום נקי ומסודר לפעולת הקיטור (הפעולה החשובה והארוכה ביותר מבין שלושת הפעולות בפעולת ההדברה).

פרפקט הדברות הדברת פשפש מיטה שואב עוצמתי
פרפקט הדברות הדברת פשפש מיטה שואב עוצמתי

קיטור אדים תעשייתי ומקצועי:

בשונה מהאזרח הפשוט, המדביר משתמש בידע הביולוגי של פשפש המיטה כנגדו. טמפרטורת התמותה של פשפש המיטה הוא 45 מעלות לכל הדעות והמחקרים, והקיטור הסטנדרטי מגיע לטמפרטורה גבוהה מזו פי 2.

(אנו בפרפקט הדברות, בשונה ממדבירים רבים אחרים, משתמשים בקיטור תעשייתי מקצועי בעלות של כמעט 10,000 שקלים, המגיע לטמפרטורה של 154 מעלות {גבוהה פי שלושה מהדרוש לתמותת פשפש המיטה}, ואין שום פשפש המיטה המסוגל לשרוד בטמפרטורה הזו).

הטיפול בעזרת קיטור הוא עיקר הפעולה הנמשכת שעות רבות, ובכל סנטימטר אפשרי בבית. פעולה זו היא הפעולה הקשה ביותר מבין כל השלבים בהדברה נגד פשפש מיטה, לכן חשוב להבין מהמדביר אם הוא משתמש בקיטור ראוי ומקצועי לפעולה זו.

סיום הטיפול יתבצע על ידי ריסוס:

כאשר נגיע לשלב ההדברה הכימי של פשפש המיטה, נבחר בתכשיר ההדברה המתאים והמאושר על ידי המשרד להגנת הסביבה לפשפש המיטה. אנו נדביר בריסוס רטוב את היקף החלונות, סדקים וחריצים בקירות, בסיסי מיטה, וכדומה כדי שלא נפספס שום מקום מסתור שלהם. המלצתינו היא להשתמש בתכשירים המיועדים להדברת פשפש המיטה כגון: פירתרואידים בתוספת מג"ח (IGR).

עשרות רבות מלקוחותינו פנו אלינו לאחר שמדביר קודם ולא מנוסה מספיק, לא פתר להם את נגיעות פשפש המיטה. נדרש מהם לזרוק המון רהיטים (רהיטים אשר יכלו להציל), ועדיין הם סובלים וממשיכים להיעקץ כל לילה. לכן, מכיוון שלפשפש המיטה יכולות הסתגלות וחדירה למקומות צרים ביותר על ידי פחיסת גבו לבטנו (צר ברמת עובי דף מדפסת A4), חשוב לבחור במדביר מוסמך, מומחה ומקצועי, בעל ראייה מרחבית בבית הלקוח, ניסיון עשיר בהדברת פשפש המיטה, על מנת שהבעיה תיפתר בצורה המהירה ביותר, הטובה ביותר, היעילה ביותר, והכי חשוב בצורה הבטיחותית ביותר, כדי שתוכלו לחזור לשגרת חיים שקטה, נעימה, ונקיה מעקיצות פשפש המיטה. אצלנו בפרפקט הדברות יש את הידע, המקצועיות, הכלים, הניסיון העשיר, ואת רישיון ההדברה המתאים על מנת להעניק לכם את כל המוזכר מעלה!

שימו לב!

להצלחת ההדברה כנגד פשפש המיטה, נדרשים כל ארבעת השלבים הנ"ל על מנת להקיף את כל חלל הבית בעזרתם, אחרת ההדברה לא תצליח.

"הדברה ביתית" בעזרת רעלים לא מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה תגרום לבריחת פשפש המיטה לחדרים אשר בהם לא היה עדיין נגיעות, ולתנגודת כנגד רעלים, לכן לא מומלץ כלל וכלל לנסות ולהדביר את פשפש המיטה בהדברה ביתית.

אבי פרפקט הדברות פשפש מיטה
אבי פרפקט הדברות פשפש מיטה

 

מדוע להזמין את אבי המדביר לטפל בפשפש המיטה?

חשוב לדעת כי בשונה מהאזרח, ניסיונו של אבי המדביר בכל הנוגע לפשפש המיטה מאוד רחב בזמן שהוא מגיע לטפל בפשפש המיטה הוא רואה דברים אחרת, ויכול להמליץ ללקוח פעולות מנע לפני הגעת המזיק. יכולותיו של אבי לשלב את ידיעותיו בביולוגיית פשפש המיטה, סביבת מחייתו, תנאי סביבתו, סוג הרעל הנדרש, סוג הטיפול הנדרש, בטיחות ועבודה על פי חוק, כל אלו ועוד הם חלקי הפאזל המרכיבים יחדיו תמונה ברורה לנגד עיניו של המדביר. כאשר מחברים את כל נתוני הידע האלה, אבי המדביר הופך לסוג של בלש מקצועי ויודע לזהות על פי סימנים ותוצרי לוואי, מה הוא המזיק שחדר לביתנו ללא רשות, וכמובן הידע המקצועי והבטיחותי לפתור את הבעיה ללקוח במינימום זמן, ובמינימום סיכון ובמאה אחוזי אחריות.

 100% אחריות להדברת פשפש המיטה עד לגמר הנגיעות בבית הלקוח!

לקוחותינו יודעים שאחריות לאחר הדברה נגד פשפש המיטה היא לא תקופה מסוימת של שנה או יותר. אנו בפרפקט הדברות מעניקים אחריות מלאה לפשפש המיטה עד לגמר הנגיעות בבית הלקוח באופן ברור ומובהק! חברת הדברה אשר מכבדת את עצמה ובבעלותה הציוד הדרוש, הראוי, והמקצועי אפילו מעל לסטנדרט הנדרש מהמשרד להגנת הסביבה להדברת פשפש המיטה, בשילוב של ידע ביולוגי של הפשפש, לא תהסס או תפחד ללוות את הלקוח עד גמר הנגיעות.

אז כבר הבנתם שרק אבי המדביר מומחה לפשפשי המיטה מסוגל לצאת לקרב נגדם עם כל התותחים הכבדים שבארגז הכלים, בשילוב של ידע וניסיון על פשפש המיטה, ולנצח עד גמר הנגיעות!

אבי פרפקט הדברות מדביר מוסמך 100% אחריות
אבי פרפקט הדברות מדביר מוסמך 100% אחריות

 

הדברת פשפש המיטה היא לא דבר זול אל תיפלו למדביר זול ולא מקצועי

בואו ונעבור רגע על כל הפרטים מהתחלה:

הסיבה העיקרית למחיר גבוה בהדברת פשפש מיטה היא המורכבות של ההדברה, אשר מצריכה עבודה יסודית וסיזיפית מצד המדביר המומחה בפשפש המיטה. בואו נגיד שאם הדברת נמלים זה הגשת עבודה תואר ראשון, הדברת פשפש המיטה זה כבר פרופסורה! המחיר להדברת פשפש המיטה מחושב גלובלית וכולל בתוכו את העבודה על ההדברה. אמנם המחירים נשמעים יקרים כשמדובר בהדברת פשפש המיטה אך בואו ונראה מה המחיר כולל:

 1. ניטור פשפש המיטה בבית הלקוח – על מנת להגיע לתוצאות מרביות בהדברת פשפש המיטה בבית הלקוח, נצטרך אנו המדבירים לחפש ולהבין בדיוק היכן הם מסתתרים. אנו נדע לחפש במקומות שאפילו הלקוח לא חשב, ולא חלם לחפש בהם: סריקה יסודית עם פנס מקצועי ואיכותי בכפלי מזרנים, חריצים בבסיסי המיטה, מאחורי תמונות, ואפילו בתוך שקעי חשמל!
 2. שעות ארוכות של עבודה קשה – להדברה מקצועית של פשפש המיטה דרושים בין 4-5 שעות לדירת של 3 חדרים פלוס סלון. במידה וחרגנו מהשעות הללו, אין דרישה נוספת לתשלום נוסף עבור שעות נוספות!
 3. הדברה מכנית בעזרת שאיבה בכל חריץ אפשרי – השלב הראשון בהדברה הוא שואב אבק. שאיבה מסיבית ועוצמתית בעזרת שואב אבק איכותי ותעשייתי השואב כל דבר הנקרא לפניו. אתם תידהמו כאשר תראו לאיזה רזולוציה אנו יורדים עם שואב האבק.
 4. הדברה מכנית בעזרת קיטור תעשייתי ומקצועי – אם חשבתם שעד עכשיו עבדנו מספיק קשה עם אריזות הבגדים ושאיבת הפרטים, אז קבלו את השלב הכי קשה בהדברת פשפש המיטה, הנשק החם של המדבירים, הקיטור! אז אחרי שפינינו את השטח מבגדים שמיכות ומצעים, ושאבנו את האבק והלכלוך, הביצים והפרטים החיים, יש לנו סביבת עבודה נקייה ומסודרת על מנת להשתמש בקיטור. הקיטור של פרפקט הדברות מגיע ל-154 מעלות בזמן שדרושים רק 60 מעלות חום. כאשר מדובר בציוד ובתכשירים להדברה, אנו בפרפקט הדברות לא מתפשרים על איכות, ואף עולים מעל לרמת הסטנדרט פי 3 מהדרוש להדברה! בעזרת הקיטור נעבור בכל פינה שרק תדמיינו: בין כל החיבורים של בסיס המיטה, בכל היקף המזרן, במסגרות חלונות, בפאנלים שברצפה, בתוך כל החיבורים בארונות הבגדים, ובכל חריץ אפשרי. כל זאת בעבודה מאוד מאוד מאוד איטית וקשה.
 5. הדברת פשפש המיטה בריסוס רטוב – הגענו סוף כל סוף לסוף ההדברה! אחרי ששאבנו, אחרי שקיטרנו, נדביר את פשפש המיטה בריסוס רטוב בעזרת תכשיר המאושר לפשפש המיטה על ידי המשרד להגנת הסביבה. (כאמור פרתרואידים+מג"ח).
 6. ביקור נוסף – לאחר כשבועיים נגיע לביקור בית, בוא נבדוק אם קיימים פשפשים נוספים בבית. ביקור זה הוא ללא עלות מכיוון שהוא נכלל במחיר הראשוני בסגירת העסקה.

***מה שלא נכלל לעולם בעת סגירת העסקה הוא הטיפול באנוקסיה/פד"ח, לטיפול באנוקסיה/פד"ח נדרש תשלום נפרד***

שימו לב לקוחות יקרים!

אם הגעתם עד לכאן, ולאור כל הטקסט הנ"ל שקראתם פה, אנו מסיקים שהבנתם שהדברת פשפש המיטה היא הדברה לא קלה כלל וכלל, והיא בעצם לארוז את כל הבית מחדש, וממש כמו לעבור דירה (עבודה קשה מאוד ללקוח). גם מצידנו המדבירים, הדברת פשפש המיטה היא עבודה סיזיפית, עבודה מאוד קשה, ואף שוחקת. אנא אל תתפתו למחיר זול להדברת פשפש המיטה, אחרת תגרמו לריבוי פשפש המיטה בכל חלקי הבית, ואפילו תצטרכו לעבוד קשה שוב עם אריזות בגדים. צרו קשר עוד היום עם אבי הלוכד בפרפקט הדברות וכל תעלם בעיית המזיק!

הדברת פשפש מיטה
הדברת פשפש מיטה

 

מאמרים נוספים בשבילכם:
Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 257 ביקורות
×
js_loader