לוכד עכברים בידיים!
הדברת כל המזיקים!
הגעה מהירה ללקוח!

לכידת חולדות

הדברה לכל סוגי המזיקים
שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה
ללא נזק וכניסה מהירה לאחר ההדברה!
אחריות מלאה בכתב על מגוון סוגי ההדברה!
מדבירים מוסמכים מטעם המשרד להגנת הסביבה
מעניקים שירות 24/7
שימוש בחומרים המאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה

לכידת חולדות בידיים מבלי לפצוע את החולדה הינה משימה כמעט ובלתי אפשרית לאדם לא מיומן. בדיוק בשביל זה אבי כאן! בעלי חיים, מאז ומעולם עניינו אותי. עוד מהיותי ילד מצאתי את עצמי מתעסק וחוקר כל חיה אפשרית. מכאן בא גם האומץ וההכרות הקרובה שלי עם כל סוגי בעלי החיים בטבע. לכידת חולדות או לכידת עכברים הינה משימה לא פשוטה כלל וכלל.

לכידת חולדות בעזרת אבי מפרפקט הדברות

אבי הלוכד, מדביר מוסמך בעל רישיון הדברה מס' 3004 באישור המשרד להגנת הסביבה.

חולדה נחשבת לחיה מאוד חכמה, ובעלת יכולות הישרדות גבוהות מאוד. הן זריזות ויכולות לעבור דרך כל חור (מספיק לה קוטר חור בעל 2 ס"מ בלבד והחולדה תעבור חופשי), דבר שמקשה מאוד על לכידתן, ובכל זאת מה עושים? במאמר הבא תגלו.

אבי לכד חולדה פרפקט הדברות
אבי לכד חולדה פרפקט הדברות

מה עושים במידה וגילינו חולדה בבית?

אז אם ראיתם חולדה או עכבר בבית, הדבר הנכון ביותר לעשות הוא לסגור את כל החלונות ופתחי היציאה האפשריים בחלל בו ראיתם אותה. אם אתם חושדים שיש לכם חולדה או עכבר בבית, אבל אתם לא בטוחים, ניתן לחפש גללים שלהן במקום החשוד כנגוע. (בדרך כלל ניתן יהיה להבחין בגללים של חולדה באזורים שיש בהם מזון כמו המטבח או מזווה, אך לא רק! גם במקומות מסתור כמו: מחסן בבית, ארגזי מיטות, מאחורי ומתחת למיטות בהם יש מספיר רווח בין המיטה לקיר/לרצפה, בארונות מבטח מתחת לכיור/ארונות מאוחסנים באוכל, בתוך ספות נפתחות עם ארגזי אחסון, וכו'.

פעם הוזעקתי לדירה ע"י מדביר אחר שפחד להיכנס לחדר בבית הלקוח בגלל עכבר קטן שרץ על המיטה, התברר שהיו שם 12 עכברים!

מולדות בגיל ינקות ועד בוגרים! לשמחתי כולם נלכדו בידיים ושוחררו לחופשי במקום להישלח למותן!

אז מה עושים אם מצאנו גללים בבית?

הדבר הנכון לעשות הוא לא לנקות את הגללים בשום פנים ואופן, ולמה?

ישנן 2 סיבות:

1. התחקות אחרי המזיק – בעזרת הגללים שמשאירה החולדה או העכבר נדע את מסלול התנועה שלהן. לאחר שנגלה את מסלולה בעזרת הגללים, יהיה לנו קל ומהר יותר ללכוד אותה.  ברגע שנדע את מסלולה, כל שעליי לעשות זה להמתין לה וללכוד אותה בידיים שלי.

    

2. צורת הגללים – בעזרת צורת הגללים נדע באיזה מכרסם מדובר, חולדת חוף, חולדה מצויה, עכבר. ברגע שזיהיתי עם איזה סוג מכרסם יש לי עסק, ולא ראיתי אותו בעיניים, אדע איזה פיתיון להניח לה.

גללים של מכרסם בארגז מצעים של מיטה
גללים של עכבר בארגז מצעים של מיטה

 סוגי אוכל האהובים על המכרסמים כאמצעי פיתיון

לדוגמא: לחולדת חוף (חולדה נורבגית, או חולדה נודדת) לחולדת חוף נניח קבנוס במלכודת. (לרוב נניח לה מלכודת קפיץ מכיוון שהיא גדולה, חזקה, ומסיבית, ולעתים היא מצליחה להשתחרר ממלכודות הדבק).

למה קבנוס? כי בשר הוא האוכל המועדף עליה, ובנוסף קבנוס מדיף ריח חזק ביותר, והסבירות הגבוהה ביותר שקבנוס הוא זה שימשוך אותה יותר משאר סוגי הבשר. החוש החזק והמפותח ביותר בה משתמש המכרסם הוא חוש הריח, לכן בעזרת פיתיון מדיף ריח מתאים נתפוס אותה כאשר אנו לא רואים אותה.

לצפייה בסרטון ששבר את רשת טיקטוק עם למעלה מ- 1.5 מיליון צפיות

@perfect_hadbarot

מחפשים מדביר שלוכד חולדות באמת? תתקשרו כבר היום!! #מדביר_חולדות #לוכד_חולדות #לוכד_עכברים #לוכד_עכברושים_בידיים

♬ צליל מקורי - פרפקט הדברות

סכנות בלכידת חולדות בידיים

לכידת חולדה בידיים מסוכנת וקשה מאוד, החולדה בעלת יכולות תקיפה באמצעות נשיכה או שריטה. שתי הפציעות שיכולה לגרום החולדה, מסוכנות, ומצריכות דחוף ביקור אצל רופא. לא מומלץ ולא כדאי לנסות ללכוד חולדה לבד. עצם ההתקרבות לחולדה, מעלה סבירות להידבקות בשלל מחלות. אם ראיתם חולדה או עכבר בבית, ואתם חייבים לוכד חולדה רציני שידע ללכוד את החולדה בידיים, צרו קשר עוד היום עם אבי הלוכד מפרפקט הדברות וחיזרו לישון בשקט!

אבי לכד חולדה בידיים
אבי לכד חולדה בידיים
מאמרים נוספים בשבילכם:
Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 257 ביקורות
×
js_loader