לוכד עכברים בידיים!
הדברת כל המזיקים!
הגעה מהירה ללקוח!

הדברת תיקן גרמני

הדברה לכל סוגי המזיקים
שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה
ללא נזק וכניסה מהירה לאחר ההדברה!
אחריות מלאה בכתב על מגוון סוגי ההדברה!
מדבירים מוסמכים מטעם המשרד להגנת הסביבה
מעניקים שירות 24/7
שימוש בחומרים המאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה

הדברת תיקן גרמני היא לא עניין של מה בכך. היא דורשת ידע, ניסיון ואמצעים מאוד ספציפיים. רק כך ניתן להדביר את המקום בצורה איכותית ולמנוע מהתיקנים להסתובב חופשי בבית. לכן, אם נתקלתם בתיקן, אל תהססו ופנו לגורם מקצועי כמה שיותר מהר.

 

גיליתם תיקן גרמני בבית? אל חשש, אנחנו כאן בשבילכם!  אנחנו בפרפקט הדברות, נגיע אליכם הביתה תוך זמן קצר, נטפל בבעיה, ונאפשר לכם לחזור אל שגרת חייכם בהקדם. אנחנו מבצעים את העבודה 24/7, בכל מועד, בכל תנאי, בכל מקום. אצלנו תיהנו משירות מקצועי עם 100 אחוז אחריות, 100 אחוז איכות, 100 אחוז הצלחה! פנו אלינו עוד היום, קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית, ותיפטרו מהתיקנים בהקדם!

 

אני חושד שיש לי תיקן גרמני בבית, איך אדע בוודאות?

תיקן גרמני, הוא מקק קטן, גודלו הוא סנטימטר וחצי לערך. צבעה של הנקבה הוא ג'ינג'י-צהוב, וצורתה דקה ומוארכת, על החזה שלה (כולם חושבים שזה הראש) יהיו 2 פסים שחורים מקבילים אחד לשני. צבעו של הזכר הוא חום-שחור עם מעט ג'ינג'י באמצע, וצורתו יותר אובלית. מדובר במקק מזיק מאוד מבחינה תברואתית. לכן אם חושדים שיש תיקן גרמני בבית, לא להסס ולפנות אלינו מיד אנו מדבירים מקצועיים ונטפל בו. בשביל זה אנחנו כאן!

אתה יכול לדעת שישנו תיקן גרמני בבית, על פי המראה שלו, ועל פי המיקומים בהם מוצאים אותו. תיקן גרמני נוהג להסתובב באזור המטבח בבית, הוא פעיל כל ימות השנה, ובעיקר בשעות הלילה.

התיקן הגרמני נוהג להתחבא בתוך מנועים של מכשירי חשמל המייצרים חום ובו מין הסתם יש יובש.
מכשירים כגון: מיקרוגל, תנור, מכונת קפה, מנוע של מקרר, שקעי חשמל, ומכשירים נוספים אחרים. כמו כן, אפשר יהיה למצוא אותו בתוך: ניירות, קרטונים, קירות גבס, ארונות של הסירים, מגירות מטבח, ובחללים נוספים. בקיצור בכל מקום כמעט. לכן במקרים מסויימים בהם הנגיעות גבוהה נצטרך לבצע 2-3 טיפולי הדברה.

להבדיל ממקרים  אחרים, חומרי הדברה ביתיים לא יעזרו במקרה של הדברת תיקן גרמני מכמה סיבות:

ראשית, מדובר על מקק מאוד מהיר, שיכול לברוח בקלות ולהתחבא.

שנית, הוא נועז וגמיש, ואף עמיד יותר כנגד הריסוס הרטוב שמדבירים כנגד תיקן אמריקאי. כמו כן אסור על פי חוק להדביר בעזרת ריסוס רטוב אזורי מנועים חשמליים.

שלישית, תיקן גרמני מתרבה במהירות וגדל מהר. לתוך כל תיק ביצים יכולה הנקבה להטיל 34-50 ביצים. תוך 3 חודשים, מרגע שהתיקן בוקע מהביצה, הוא מגיע לבגרות מינית.

תיקן גרמני, תיק ביצים, נימפות
תיקן גרמני, תיק ביצים, נימפות

אני לא רואה את התיקן, האם המדביר יודע למצוא אותו?

 

מדביר מקצועי, כמו שתמצאו אצלנו בפרפקט הדברות, ידע למצוא את התיקנים המסתתרים במטבח במהרה בעזרת הידע, הניסיון והכלים שעומדים לרשותו. אחרי שלקוח מזמין אותנו לבצע אצלו הדברה, אנו אוספים ממנו את כל המידע הרלוונטי ואז מתחילים לפעול בשביל להדביר את התיקנים שנמצאים אצלו, כמה שיותר מהר.

אנחנו סורקים את המטבח ודואגים להדביר אותו במקומות הרלוונטיים בשביל לפגוע בתיקנים הבוגרים ומשתמשים בפיתיון מסוג ג'ל, לג'ל מכיל ריח משיכה חזק מאוד בשביל למשוך את התיקנים שהרגע בקעו מתיק הביצים ולהרוג אותם מיד לאחר "לידתם". כך אנחנו מקדימים תרופה למכה, ומונעים מהם להתפתח.

 

היה לי תיקן גרמני בבית, האם זה אומר שיבואו עוד?

 לאחר ביצוע הדברה של אבי מפרפקט הדברות, נגיעות התיקן הגרמני לא אמורים לחזור תיקנים, אלא אם במקרים חריגים לדוגמא:

איסוף בקבוקים למחזור באופן קבוע בייחוד בקבוקי בירה לבנה, לא אחת אנו נקראים לבתים בהם אדם אוסף בקבוקים למחייתו, הוא מושך שקיות בקבוקים נגועים בתיקן גרמני, ומכניס אותם לביתו.

אפיית לחם מכל סוג באופן קבוע בבית.

תיקן גרמני עלול  להגיע אל בית מגורים דרך מקורות נוספים לדוגמא:

 • משלוחי אוכל ממקומות חיצוניים (סופרמרקטים, פיצריות וכדומה).
 • קרטונים ישנים (לדוגמא, בעת מעבר דירה)
 • אגרנים האוספים חפצי וריהוט נגועים בתיקנים מהרחוב.

תיקן גרמני נפוץ מאוד גם בבתי עסק שלא עוברים תהליך הדברה מסודר באופן עקבי. אלו הענפים העיקריים "הסובלים" מתיקנים גרמניים:

 • מסעדות
 • מאפיות
 • פיצריות
 • קונדטוריות
 • בתי מלון
 • מפעלי מזון
 • חדרי אירוח
 • מפעלי ייצור
 • חנויות
 • גני אירועים

אם בבתים פרטיים חשוב לבצע הדברה מיד כשמגלים תיקן גרמני, קל וחומר בבתי עסק. רצוי לבצע הדברה אחד למספר שבועות, על מנת להדביר תיקנים בוגרים ותיקנים שבקעו או עומדים לבקוע מהביצה. הכל תלוי ברמת הנגיעות.

 

הסכנות שמביא איתו תיקן גרמני – למה בכלל צריך לבצע הדברה?

 

תיקן גרמני ניזון ממזון מגוון ובפרט מפסולת ולכן הוא מהווה מפגע תברואתי מאוד משמעותי.
הוא נושא איתו מחלות וזיהומים שיכולים לעבור לבני אדם וחיות מחמד. לכן חשוב לטפל בבעיה ולבצע הדברה מקצועית, ללא דחיות ועיכובים.

בין היתר, תיקן גרמני נושא איתו חיידקים אותם הוא "אוסף" ממוצרי בשר,פחי זבל, וכו'. בזמן שהוא יכול "לאסוף" ולחיות עם החיידקים, הרי הוא גם מעביר אותם לבני אדם או חיות מחמד, וגורם להם למחלות. למשל, אלרגיות, קשיים בנשימה, זיהומים, ועוד.

תיקן גרמני
תיקן גרמני

מהם סוגי ההדברות שיש לתיקן גרמני?

הדברה של תיקן גרמני חייבת להתבצע על ידי אמצעים מקצועיים, כמו אלו שנמצאים ברשותנו בפרפקט הדברות.

תהליך ההדברה כולל שני חלקים:

ריסוס – חומר הנועד לפגוע בתיקנים הבוגרים ולהביא להדברתם.

מדבקות ג'וקי בורי – המיועדים למשוך את התיקונים החוצה ממקום המחבוא שלהם, ולהידבק בדבק (משמש גם כאמצעי ניטור).

ג'ל – אנחנו מזריקים ג'לים במקומות מסויימים במטרה שתיקנים שבקעו מהביצה יאכלו מיד את הג'ל וימותו. כך מקשים על יכולת ההתרבות של התיקנים.

דבר נוסף שאנשים לא יודעים ואף מדבירים רבים אינם יודעים הוא שהתיקן הגרמני הוא "קניבל", כן כן, כמו ששמעתם. לכן אם המקום הנגוע יעבור מספר טיפולים על ידינו, אנו תמיד נייעץ ללקוח לא לזרוק את גופות התיקנים המתים אלא לטאטא אותם מתחת למקרר על מנת להוסיף מוקד הדברה נוסף. כך חבריהם יאכלו אותם, יקבלו הרעלה משנית וימותו אחריהם.

מעבר לשימוש באמצעים אלו, יש להקפיד גם על שמירת הניקיון במטבח ולהימנע מהכנסת קרטונים המהווים כר פורה להטלת לתיקי ביצים של התיקן הגרמני.

כמה עולה הדברת תיקן גרמני?

 

אצלנו בפרפקט הדברות, תוכלו ליהנות ממחיר אטרקטיבי להדברת תיקן גרמני בבית. המחיר הוא החל מ-600 שקל לערך. המחיר הסופי נקבע בהתאם לנגיעות במספר החדרים בדירה, אופי העבודה שנדרש לבצע וכן שעות ההזמנה. אם הפעולה מתבצעת אחרי שעות העבודה הקבועות שלנו, אזי שהמחיר יהיה גבוה יותר.

אנחנו מבטיחים לכם הצעת מחיר אמינה, עם פירוט על כל התהליך והסבר מדויק על כל מה שאנחנו מתכוונים לעשות ומה בוצע. לאחר מכן תקבלו מאיתנו אחריות בכתב.  

סיכום

הדברת תיקן גרמני – 100% אחריות של פרפקט הדברות

אצלנו בפרפקט הדברות, תוכלו ליהנות מ-100 אחוז הצלחה, 100 אחוז אחריות. אנחנו מבטיחים לכם, אחרי הביקור שלנו, אף תיקן גרמני לא יופיע אצלכם בבית ותוכלו לישון בשקט בלילה.
צרו איתנו קשר עוד היום ונגיע אליכם בהקדם.

אין כאן שאלה בכלל. ברגע שאתם רואים תיקן גרמני בבית, הדבר הראשון שעליכם לעשות זה ליצור איתנו קשר. אחרת אתם עלולים למצוא את עצמכם מתמודדים עם תיקנים רבים, דבר שיכול לפגוע באיכות חייהם ובאיכות בריאותכם.

אנחנו בפרפקט הדברות מתמחים בהדברת תיקנים בבית, אך גם בחצר ובגינה. לשם כך אנחנו משתמשים בפתיונות ואמצעים אחרים, ומבצעים גם ריסוס במקום.

חשוב לציין, אנחנו מקפידים להשתמש אך ורק בחומרים שאינם פוגעים בסביבה ואינם מסכנים את דיירי הבית או חיות מחמד.

רעלים מושהים אלה, מסוכנים לבני אדם, בפרט לתינוקות, וכן לחיות מחמד ועלולים להרוג. לכן מוטב להימנע משימוש בחומרים אלו ללא פיקוח וללא מדביר מקצועי שיודע ליישם את הרעל בשטח בצורה הטובה והאפקטיבית ביותר.

 

לפני שמדביר ניגש לבצע את העבודה, הוא בוחן את השטח, לומד את המקרה, מבין איפה בדיוק מסתתרים התיקנים ואילו כלים יעזרו לו לאתר, למשוך אותם החוצה ואז לבצע את ההדברה בצורה נכונה ובטוחה.

לנו בפרפקט הדברות יש את הידע והניסיון הדרושים בשביל לדעת באילו כלים להשתמש וכיצד לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר.

מדביר מקצועי הוא מדביר שמגיע לבית הלקוח, ופותר בעיה. נקודה.

מדביר מקצועי הוא מדביר שנמדד ביכולותיו לפתור בעיה בצורה מיידית עד כמה שניתן, גם באופי השירות ובאמינות שלו. עליו להחזיק ברישיון הדברה המאפשר לו לבצע את העבודה כחוק, עליו להשתמש באמצעים ובכלים הרלוונטיים לביצוע העבודה, ולספק ללקוחות שלו את כל המידע הרלוונטי, לפני ואחרי תהליך העבודה.

אנחנו בפרקפט הדברות מבטיחים שנספק לכם את כל המידע הרלוונטי, בצורה שקופה ואמינה, נענה על כל שאלה, נייעץ על פי הצורך ללא עלות, ונדאג שתקבלו את השירות הטוב ביותר כשאתם מזמינים אותנו להדביר תיקנים גרמניים או כל מזיק אחר בבית.

מאמרים נוספים בשבילכם:
Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 257 ביקורות
×
js_loader